تماس با ما

کاربر محترم، وب سایت ما یک موتور جستجوی فروشگاه های اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و صرفا به ارایه خدمات مربوط به مقایسه قیمت و ارایه کمترین قیمت برای شما می پردازد و به هیچ عنوان فروشنده محصول نیست و به همین جهت امکان پاسخگویی تلفنی در مورد محصولات به هیچ وجود ندارد..

شکایت از فروشگاه

فروشگاه های طرف قرارداد 2 ثانیه همگی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان صنعت،معدن و تجارت هستند که این نماد یكی از عوامل مهم توسعه تـجارت الكترونیكی، ایـجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می بـاشد علاوه بر آن این نماد تضمین کننده وجود آدرس فیزیکی و شماره تماس تایید شده و معتبر از فروشنده محصول نیز می باشد. در صورت تخلف فروشنده می توانید از طریق فرم ثبت شکایت نسبت به شکایت از فروشنده اقدام نمایید. در صورت تایید شدن شکایت ، محصوات این فروشگاه از وب سایت ما حذف شده و همکاری با فروشگاه مذکور قطع خواهد شد.

اطلاعات تماس

با توجه به اینکه تماس های زیادی با شماره های ما جهت پیگیری و سئوال در مورد محصول انجام می شود مجددا تاکید می کنیم که موتور جستجوی محصول 2 ثانیه فروشنده محصول نیست و در مورد اطلاعات محصول نمی تواند هیچ کمکی به شما نماید. جهت دریافت اطلاعاتی در مورد محصول می توانید نام محصول خود را جستجو کرده و با شماره تماس های فروشنده تماس برقرار نمایید.

اگر فروشگاه اینترنتی دارید

اگر شما فروشگاه اینترنتی دارید می توانید با استفاده از فرم درخواست عضویت نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

loading 2 ثانیه