زیرپوش مردانه عایقی برای عرق کردن

لباس زیر مهمترین لباس روزانه است و چون زیرپوش بیشترین قسمت از بدن را می پوشاند ازاهمیت بالاتری برخوردار است. برای خرید زیرپوش مردانه باید دقت لازم را به خرج دهید.شاید به ظاهر قابل اهمیت نباشد یا خرید ساده به نظر بیاید زیرپوش مردانه عایقی برای عرق کردن


اما نباید سرسری از کنار خرید زیرپوش مردانه آن بگذرید.تمام روز زیرپوش مردانه را به تن دارید و در ظاهر شما اثر دارد، از عرق کردن و نم پس دادن به لباس اصلی جلوگیری می کند.به همین خاطر باید از کیفیت های مرغوب استفاده کنید. چون ارتباط مستقیم با پوست دارد. اگر زیر پوش جنس نا مرغوب  انتخاب کنید، باعث حساسیت های پوستی و قارچ می شود.
زیر پوش های ضد تعریق سبک ترین و راحت ترین لباس مردانه  بوده ،که هم می توان در خانه هم زیر لباس برای محیط های بیرون از خانه استفاده کرد.قیمت زیرپوش ضد تعریق مناسب و ارزان هستند .
 
ما در  ( زیرپوش مردانه عایقی برای عرق کردن ) به شما کمک می کنیم که بهترین انتخاب زیر پوش ضد تعریق را داشته باشید: 

⦁    زیرپوش ضد تعریق مردانه
⦁    فواید پوشیدن زیر پوش ضد تعریق مردانه
⦁    زیرپوش مردانه آریان نخ باف
⦁    نکات مهم برای خرید زیرپوش مردانه 
⦁    سایز زیر پوش مردانه
⦁    جنس زیر پوش مردانه
⦁    بهترین مارک زیرپوش مردانه
⦁    نوع آستین زیرپوش مردانه
⦁    نوع یقه زیر پوش مردانه
⦁    رنگ زیر پوش مردانه
⦁    شستشوی زیرپوش مردانه
⦁    ویژگی های الیاف مناسب برای زیر پوش مردانه
⦁    جنس الیاف لباس زیر مردانه 
⦁    زیرپوش مردانه ارزان

 

زیرپوش ضد تعریق مردانه:    

عرق کردن واکنش طبیعی بدن برای خنک شدن است. در واقع زمانی که بدن با افزایش دما مواجه می شود ،سعی می کند این دمای مازاد را از طریق پوست خارج کند.عرق کردن زیاد به خصوص در فصل گرما مشکلی است، که مردم با آن دست به گریبان هستند. تعریق زیاد نه ‌تنها باعث کم شدن آب بدن میشود، بلکه بوی نامطلوبی برای خود فرد و اطرافیان به جا می‌گذارد . همین امر باعث می شود، اعتماد به نفس فرد کم شود. این را نباید فراموش کرد که عرق کردن ربطی به چاق و لاغر بودن فرد ندارد، بلکه یک امر ژنتیکی هم در این فعالیت دخیل است.

زیرپوش ضد تعریق مردانه آریان نخ باف از جنس ۱۰۰% پنبه است و هیچگونه مواد مصنوعی در تولید آن به کار نرفته است که این امر باعث قدرت جذب بالای آب می شود. خاصیت آنتی استاتیک این ضد تعریق و سبک بودن این محصول را نباید نادیده گرفت.


فواید پوشیدن زیر پوش ضد تعریق مردانه:    

۱: جلوگیری از نشت عرق به بیرون از لباس
۲: جلوگیری از خیس و مرطوب شدن لباس
۳: جلوگیری از ایجاد لکه های زرد و قهوه‌ای در زیر بغل
۴: جلوگیری از خراب شدن لباس
۵: مهار کردن بوی تعریق


زیرپوش مردانه آریان نخ باف:    

تمام محصولات آریان نخ باف مقاوم در برابر شستشو هستند و هیچگونه آبرفتی ندارند. آریان نخ باف در مرحله دوخت از نخ های مخصوص دوخت استفاده کرده تا سلامت پوست شما به خطر نیفتد و اینگونه زیر پوش شما دوام بالایی خواهد داشت. شما می‌توانید به صورت اصولی زیرپوش ضد تعریق آریان نخ باف را بارها و بارها با ماشین لباسشویی بشویید و ازکیفیت ورنگ ثابت آن لذت ببرید.


 
زیر پوش آریان نخ باف


نکات مهم برای خرید زیرپوش مردانه:    

⦁    سایز زیر پوش
⦁    جنس زیرپوش
⦁    مدل آستین زیرپوش
⦁    نوع یقه زیر پوش
⦁    رنگ زیر پوش


سایز زیر پوش مردانه:    

به سایز مناسب خود باید دقت لازم را داشته باشید، زیرا اگر زیر پوش گشاد یا تنگ باشد در ظاهر شما اثر منفی می گذارد. سایز مناسب شما را جذاب تر نشان میدهد. اگر لباس زیر تنگ انتخاب کنید، با فکر اینکه با شستشو گشاد خواهد شد کاملاً در اشتباه هستید.لباس زیر تنگ مانع از ورود هوا به پوست می شود.


جنس زیر پوش مردانه:    

جنس مناسب باعث جلوگیری از مریضی های پوستی و تنفس راحت پوست می گردد و جنس های نامرغوب باعث آب رفتگی چروک شدن و رنگ پریدگی زیر پوش می شود. از زیرپوش هایی با جنس انتی باکتریال استفاده کنید. چون روی زیر پوش هنگام تعریق بستر ناامنی برای باکتری ها است. دراین صورت، اگر جنس زیرپوش مردانه از پلاستیک یا دیگر الیاف مصنوعی نامرغوب باشد، بدون تردید بیشتر از سود رسانی، مضر خواهد بود. زیرپوش مردانه‌ای که جنس باکیفیتی ندارد، به بدن می‌چسبد، منجر به تعریق بیشتر خواهد شد، اصطکاک بیشتری با لباس اصلی و پوست ایجاد می‌کند و باعث خوردگی پوست یا عرق‌سوز شدن بدن می‌شود.همچنین زیرپوش مردانه نامرغوب به دلیل آن‌که بدن را بیش‌ازحد معمول گرم می‌کند، بیشتر از آن‌که جاذب قطرات عرق باشد، در تولید عرق بیشتر نقش خواهد داشت. مشکلی که منجر به بو گرفتن بدن، آسیب بیشتر به بافت پارچه لباس اصلی و درنهایت بیشتر از بین رفتن لباس‌ها می‌شود.


بهترین مارک زیرپوش مردانه:  

 معروف ترین و بهترین مارک زیرپوش مردانه با برندهای کلوین کلین؛ساکس وتام فوردهستند. به خاطر جنس های فیک موجود در بازار و با مشکلات ارزی فعلی برای ما این برندها به صرفه نیست. اما شما می توانید از زیر پوش های آریان نخ باف که یکی از بهترین مارک های امروز است و جنس عالی ، قیمت مناسب خرید داشته باشید:

 

نوع آستین زیرپوش مردانه:    

⦁    رکابی
⦁    آستین دار


بسته به سلیقه و پیراهنی که می خواهید روی زیرپوش بپوشید، می توانید اززیر پوش نوع آستین دار یا رکابی استفاده کنید.این نکته را در نظر داشته باشید که اگر تعریق بدنتان زیاد است از خرید زیرپوش های رکابی خودداری کنید. 

 

زیرپوش رکابی:    

 موقع خرید زیرپوش رکابی باید به ارتفاع یقه و حلقه آستین دقت داشته باشیم. ارتفاع یقه نباید به گونه‌ای باشد که از زیر پیراهن دیده شود.ارتفاع حلقه آستین هم نباید به گونه‌ای باشد که مزاحم فعالیت بدنی شما شود. برخی از زیر پوش های رکابی مردانه را می توانیم در باشگاه ورزشی استفاده کنیم.که طرح های مختلفی دارد و مورد استقبال آقایان قرار گرفته است.
 

زیرپوش رکابی


زیرپوش آستین دار:  

 زیرپوش آستین دار مناسب لباس های مجلسی هستند. عرق بدن را گرفته و بدن شما تحت تاثیر هیچ حساسیتی قرار نمی گیرد و راحتی شما را به ارمغان می آورد. 


نوع یقه زیرپوش مردانه:    

علاوه بر اهمیت نوع یقه ظرافت یقه مهم است. کلفت بودن یقه از روی پیراهن بد دیده می‌شود.

⦁    یقه گرد 
⦁    هفت

نکته:
بهتر است در زمستان زیرپوش ضخیم تربا آستین بلند و یقه گرد بپوشید.فراموش نکنید که یقه گرد برای استفاده در زیر پیراهن گزینه مناسبی نمی باشد.اما زیر پوش یقه هفت مناسب تابستان و انواع آستین کوتاه ،زیر تی شرت و یقه باز است.


رنگ زیرپوش مردانه:    

به شما توصیه می کنیم رنگ زیرپوشی را انتخاب کنید که مناسب رنگ پوست و رنگ پیراهن شما باشد تا تناقض ایجاد نکند.اگر رنگ پوست شما سفید است از زیر پوش های با رنگ کرمی؛سفیدو اگر رنگ پوست شما تیره است از رنگ های قهوه ای کمرنگ استفاده کنید.
 
    رنگ زیر پوش مردانه


شستشوی زیرپوش مردانه:    

حتماً قبل از شستن زیر پوش ها به اتیکت روی یقه یا بر چسب دوخته شده توجه داشته باشید.


ویژگی های الیاف مناسب برای زیر پوش مردانه:    

⦁    ضخامت پارچه
⦁    لطافت تنفس 
⦁    جذب رطوبت


جنس الیاف لباس زیر مردانه:     

⦁    پنبه
⦁    نخ
⦁    ویسکوز
⦁    پلی استر
⦁    پلی آمید
⦁    مودال
⦁    بامبو


الیاف پنبه:

مناسبترین گزینه و بهترین زیرپوش ها با الیاف پنبه تولید می شوند. جنس پنبه در تابستان بدن شما را خنک و در زمستان بدن شما را گرم نگه می دارد. چون این الیاف کاملاً طبیعی میباشد سازگاری بالایی با پوست دارد.


الیاف نخ:

الیاف نخ سبک ،راحت و نرم است و طرفداران زیادی دارد. قابلیت جذب رطوبت بالایی دارد و مانع از ایجاد حساسیت های پوستی می شود.


الیاف ویسکوز:

این الیاف برگرفته از دل طبیعت است. همچون تفاله نیشکر ؛برنج ؛ کاه و الوار درختان که سلولز کافی دارند برای تولید این الیاف به کار میرود. هوا به راحتی از زیر پوش های با جنس ویسکوز عبور می کند وجذب رطوبت این الیاف تا ۵۰ درصد است موجب الکتریسته نمی شود.ولی این را باید در نظر گرفت که زود چروک می شود.


الیاف پلی استر:

زیر پوش با الیاف پلی استراستحکام و دوام بالایی دارد در مقابل نور خورشید و سایش مقاوم است. رنگ آن ثابت می ماند؛ شل نمیشود؛ اتو نمیخواهد؛ اما قدرت جذب رطوبت کمی دارد. 


الیاف پلی آمید:

الیاف پلی آمید هم به صورت طبیعی و هم به صورت مصنوعی موجود است. به صورت طبیعی مانند پروتئین های موجود در ابریشم و پشم ، به صورت مصنوعی در نایلون و آرامی ها وجود دارد. دوام و استحکام بالای جنس پلی آمید چشم گیر است اما هوا را به خوبی عبور نمی دهد.


الیاف مودال:

در واقع الیاف مودال نوع الیاف ریون ،که از چوب درخت راش تهیه شده است. نرم بوده و جذب رطوبت بالایی دارد.عرق بدن را به راحتی جذب کرده و از پخش بو در هوا و تجمع باکتری  جلوگیری می کند.


الیاف بامبو:

لباس زیر گیاهی معروف بامبو قابلیت کشسانی بالایی دارد. پارچه بامبو کاملاً نرم است و قدرت جذب رطوبت آن بالا می باشد. با الیاف بامبو هرگز احساس حرارت و گرما نمی کنید.


زیرپوش مردانه ارزان:

نباید فراموش کرد هیچ گرانی بی حکمت نیست،هر ارزانی بی علت
زیر پوش ارزان به علت کیفیت پایین قیمت کمتری دارد .به سرعت تغییررنگ و سایز می دهد.باعث حساسیت پوستی می شود.
هیچگونه قدرت جذب رطوبتی ندارد وعرق بدن را سریع نمایان می کند.
 


    زیر پوش ارزان


نتیجه گیری:    
اکثر مردان دنیا، فارغ از سن یا سلیقه‌ای که در لباس پوشیدن دارند، چندین زیرپوش مردانه را در کشوی لباس‌های خود دارند. زیرپوش مردانه یک پوشینه بسیار پرمصرف است. بنابراین باید هنگام خرید لباس زیر مردانه به کیفیت جنس پارچه لباس‌زیر و البته ظرافت دوخت آن دقت داشت.هدف مطالب بالا برای کمک کردن به خرید زیرپوش مردانه مناسب برای داشتن ظاهری آراسته؛ اندامی زیبا؛ پنهان کردن عرق و نمایان نشدن آن روی پیراهن وحفظ سلامت پوست شماست. تا بتوانید مطمئن ترین خرید مرغوبترین زیرپوش و مناسب ترین قیمت ها را با ما در سایت ۲ ثانیه تجربه کنید:

مشاهده نسخه pdf مقاله:زیرپوش مردانه عایقی برای عرق کردن