راهنمای خرید روکش صندلی خودرو

شما چگونه تصمیم می‌گیرید که کدام روکش صندلی برای‌تان مناسب است؟ این‌راهنما شما را در این ‌پروسه تصمیم‌گیری کمک می‌کند و تضمین می‌کند روکش صندلی‌هایی تهیه کنید که نیازهایتان را به خوبی برآورده کند. راهنمای خرید روکش صندلی خودرو

 

از سرمایه‌تان مراقبت کنید

بهش فکر کنید، در وسیله نقلیه‌تان با چه چیزی بیشتر ارتباط دارید؟ با صندلی‌هایتان، که نیاز دارند از آن‌ها مراقبت کنید. اگر صندلی هایتان کثیف شوند یا چیزی روی آنها بریزد، تمیز کردن آن‌ها عذاب است. روکش‌های صندلی به آن عذاب پایان می‌دهند. اکثر آن‌ها را می‌توان در خشک‌شویی قرار داد در نتیجه نیازی به خرید وسایل تمیزکننده گران‌قیمت برای از بین بردن کثیفی و لکه ها نیست. اگر حیوان‌خانگی دارید، می‌دانید که جارو کردن صندلی‌ها برای گرفتن موی حیوانات کار سختی است. ناخن هایشان چطور؟ نمی خواهید که ناخن‌هایشان را در صندلی‌های چرمی جدیدتان فرو کنند، درست است؟ روکش صندلی یک مانع محافظتی فراهم می‌کند تا حیوانات خانگی‌تان را از چنگ زدن، یا درست کردن حفره در صندلی‌های زیبایتان دور نگه دارد.‎‎


مشکل دیگری که با آن مواجه هستید آسیب اشعه یو وی است. درست است، اشعه‌های پر قدرت خورشید جان بسیاری از صندلی‌ها را می‌گیرند. هنگامی که خورشید به وسیله نقلیه‌تان می‌تابد شیشه پنجره‌تان اشعه آن را قوی تر می‌کند. به همین دلیل است که صندلی‌تان در روز های داغ تابستان مانند یک اجاق‌گاز است. فکر کنید که آن اشعه چه کاری با اتاق داخلی‌تان میکند. اگر صندلی‌های چرمی دارید، خورشید آن‌ها را خشک می‌کند، که منجر به ترک خوردن، و پرداخت کدر آن می‌شود. این به این معناست که باید همواره آن را مرطوب کنید تا حفظشان کنید. این عمل می‌تواند وقت زیادی بگیرد و پر هزینه باشد، که با روکش صندلی از هر دو میتوان دور ماند.


فکر می‌کنید هیچکدام از آن موارد روی شما تاثیر ندارد؟ خوب، شما هر روز وارد و خارج از ماشین‌تان می‌شوید. حتی این مورد هم تاثیر منفی بر صندلی های شما دارد. هر دفعه که شما وارد و خارج از ماشین‌تان می‌شوید اصطحکاکی بین خودتان و صندلی تولید می‌کنید. ممکن‌است چیز خاصی به نظر نرسد، اما بعد از مدتی متوجه خواهید شد که جنس آن نازک و پاره می‌شود. اتفاق بعدی که می‌افتد، این است که شما یک حفره در صندلی‌تان ایجاد کرده اید، مشکلی دیگر که می‌شد از آن جلوگیری کرد.

 

ظاهر داخلی خودرو را شخصی سازی کنید

اتاق داخلی کارخانه‌ها بیشتر وقت‌ها کسل‌کننده و معمولی هستند. تولید کنندگان وسیله نقلیه از رنگ‌های بدون طرح و خنثی استفاده می‌کنند که باعث می‌شود فضای داخلی باز تر به نظر برسد. شما با روکش‌های صندلی می‌توانید ظاهری اضافه کنید که باعث جذاب شدن اتاق داخلی‌تان شود. روکش‌های صندلی در رنگ‌های اصلی کارخانه با طرح‌های منظم موجودند، یا، می توانید چیزی بگیرید که متفاوت باشد. رنگ های زیادی برای انتخاب داریم، همچنین طرح‌هایی که در اتوگالری‌ها پیدا نخواهید کرد. پس، نه تنها از محافظت خوبی برخوردار می‌شوید، بلکه یک ظاهر دل‌خواه می گیرید، که خودروی شما را متفاوت می‌سازد.

شخصی سازی ظاهر داخلی خودرو

صندلی‌های کهنه را نو کنید

این موضوع غیر قابل جلوگیری است، اتفاقات بدی برای صندلی‌های خوب می افتد. اما شما می‌توانید کاری برای آن بکنید. چه صندلی‌های پاره و کدر داشته باشید یا خیر، صندلی‌های شما لکه‌دار یا کثیف شده اند، روکش‌های صندلی راه‌حل آن هستند. آن‌ها همان‌کاری را می‌کنند که از اسم‌شان پیداست، آن را می‌پوشانند. روکش‌های صندلی آن لکه های ناخوشایند و تکه‌های کثیف را مخفی می‌کنند و به اتاق داخلی‌تان ظاهری تازه می‌دهند گویی که هیچ اتفاقی نیافتاده است. و، اگر همین اتفاق برای خود روکش‌ها بیافتد، فقط آن‌ها را بشویید و دوباره استفاده کنید. فکر کنید چقدر پول ذخیره می‌کنید وقتی مجبور نباشید صندلی‌هایتان را دوباره روکش کنید.
حال که مشخص کردیم چرا باید روکش صندلی بخرید، بیایید ببینیم چه چیزی برای‌تان بهتر است.

 


انواع روکش های صندلی

فیت سفارشی و فیت یونیورسال

اگر به دنبال روکش صندلی‌ای هستید که کاملا فیت و مناسب صندلی کارخانه‌ای‌تان باشد، پس یک روکش فیت سفارشی چیزی است که به آن نیاز دارید. این روکش‌ها سفارشی بر حسب خودرو ها ساخته شده‌اند و فیت صندلی کارخانه‌ای تان می‌شود و شکل بسیار تنگ و محکمی دارد. روکش های سفارشی پشت سری، دسته صندلی، کنسول میانی، و کنترل‌های صندلی کارخانه ای را در بر می‌گیرند.


یونیورسال

اگر به دنبال چیزی هستید که بتوانید سریع آن را نصب کنید و زیاد نگران کاملا فیت بودن آن نیستید، پس یک روکش صندلی یونیورسال برای شما خوب کار خواهد کرد. آن‌ها کل صندلی را از پشت تا زیر می‌پوشانند ولی بر خلاف روکش فیت سفارشی برای اینکه فیت تنگی باشند طراحی نشده‌اند. این‌ها برای نصب و حذف سریع عالی هستند.

 

روکش های فیت سفارشی


روکش صندلی شورفیت ساخته سدلمن

روکش‌های شورفیت برای خیلی از مورد های کم‌یاب موجود هستند. این ها روکش‌های نیمه‌سفارشی فیت هستند که برای سفارش بر حسب مورد خودرو ساخته شده‌اند. روکش‌های صندلی شورفیت در شش مدل مختلف با تنوع رنگی بالا موجود هستند.

پارچه راه راه کمبریج: برای سلیقه‌های سنتی، کمبریج با صندلی‌های اصلی خودرو ها مشابه است. با تار و پود های بافته‌شده، فیبر مصنوعی مایل‌ها محافظت ایجاد می‌کند. جای لکه‌ها را با پارچه نم‌دار و مقداری کم تمیزکننده فابریک تمیز کنید.

  1. روکش زین: روکش صندلی ای با طرح ناهموار ساخته‌شده از آلکن بافته شده‌ی سخت. به شدت با دوام و راحت. این روکش ها قابلیت شست‌وشویی با ماشین را دارند، بدون چین دار کردن خشک می‌شوند.
  2. مخمل لوکس: یک طراحی داخلی اصلی و امروزی در مخملی نایلونی و با دوام، ساخته‌شده از لحافی با پشتیبانی فوم. بریده‌شده با فابریک‌های ارتجاعی آمیخته‌شده‌ رنگی. به راحتی با شست‌وشوی ماشینی تمیز می‌شود، و بدون چین دار کردن خشک می‌شوند.
  3. موهاو لوکس: فابریکی زیبا از جنوب غربی. این فابریک کاملا آلکنی بسیار مقاوم همراه با پشتیبانی فومی نرم هست که با بسیاری از اتاق‌های داخلی کامیون و ماشین‌ها ترکیب می‌شود. جای لکه‌ها را با پارچه نم‌دار و مقداری کم تمیزکننده فابریک تمیز کنید.
  4. درخت‌واقعی همه منظوره؟ ساخته شده از فابریک پلی استری بافته‌نشده و ناهموار در عین حال با قابلیت عبور هوا. این یکی از محبوب‌ترین فابریک‌های پوششی موجود است. پوشش‌های درخت‌واقعی قابلیت شست‌وشوی ماشینی دارند، برای تمیزشدن باید با هوای خنک خشک شوند. به راحتی در برابر کدر شدن، لکه‌‌ها و کپک‌ها مقاومت می‌کند.
  5. پوست‌گوسفند: کرک یک اینچی کلفت و لوکس همراه با پرداختی بسیار درخشان. روکش‌های پوست‌گوسفند کاملا آستردار هستند. در طراحی کاملا فیت با پشتی صد درصد اکریلی موجودند. فقط باید با بخار خشک‌شویی شوند. آن را برای استفاده در اتاق داخلی چرمی با رنگ روشن پیشنهاد نمی‌کنیم.

 

روکش‌های ایده آل ساخته سدلمن

روکش‌صندلی‌های سفارشی، با خیاطی سفارشی که از فابریک تست‌شده و آماده به استفاده ساخته شده‌اند. آن‌ها در رنگ‌های هماهنگ کارخانه‌‌ موجودند، و ضمانت عمرانه دارند.

 

روکش صندلی‌های اسپورت ساخته کَل ترند

ظاهر صندلی‌های گران‌قیمت را در کمترین قیمت بگیرید. این روکش‌های صندلی به صندلی‌های کارخانه‌ای شما ظاهری اسپورت می‌دهند. روکش صندلی‌های اسپورت از نئوپرین ساخته شده‌اند، همان جنس‌های ضدآبی که لباس‌های شنا را می‌سازند. روکش صندلی‌های اسپورت همچنین لایه‌ای اضافه از فوم نرم دارند که برای راحتی بیشتر، لایه‌گذاری شده است. شما می‌توانید از بین هفت رنگ مختلف آن را انتخاب کنید. روکش‌های اسپورت قابل شست‌وشو با ماشین، در چرخه ای از آب سرد و خشک‌شدن با هوا، هستند. به راحتی با نوارهای ولکرو نصب می‌شوند.

 

روکش صندلی‌های فیت سفارشی برزنتی ساخته سدلمن

این روکش‌های ناهموار برای دفع غبار و لکه‌ها طراحی شده‌اند. این‌ها از جنس برزنت اصلی و با کیفیت ساخته شده‌اند و به راحتی تمیز می‌شوند. این روکش‌ها با ماشین لباس‌شویی شسته می‌شوند و این موضوع فرایند نظافت را آسان و لذت‌بخش می‌کند. در رنگ‌های هماهنگ کارخانه‌ای موجود هستند.


محافظ صندلی فیت سفارشی ساخته کاورکرفت

مهم نیست چه اتفاقی برای صندلی‌هایتان می‌افتد، ظاهر آن‌ها را همواره تازه نگه دارید. بچه‌های شلوغ‌کار و حیوانات‌ کثیف مشکلی برای این محافظ صندلی‌‌های مقاوم ایجاد نمی‌کنند. این روکش‌ها از پنبه‌ی نفوذپذیر هوا/پلی‌بلند ساخته شده‌اند، که قابل شستن و خشک‌کردن هستند. در رنگ‌های برنز، خاکستری، سرمه‌ای، زغالی، یا طوسی برای تزیین داخل اتوموبیل شما موجود هستند.

 

روکش صندلی‌های یونیورسال


روکش صندلی‌های ایکس-باند ساخته سدلمن

با مدل روکش صندلی‌های ایکس-باند از صندلی‌هایتان مراقبت کنید. این روکش‌های فیت یونیورسال قوت خاصی به هر صندلی با پشتی بلند یا صندلی‌های نیمکتی، با یا بدون پشت‌سری، اضافه می‌کنند. طناب نایلونی ملیله دوزی شده در کنار، اندازه روکش را متناسب نگه می‌دارد. این روکش‌ها همراه جیب های جلو، کنار، و پشت به عنوان مخزن موجودند. روکش‌های ایکس-باند در رنگ‌های آبی/مشکی، قرمز/مشکی، طوسی/مشکی، سبز زیتونی/برنز، و بلوطی موجود هستند.


محافظ صندلی‌های لوکس ساخته سدلمن

محافظ صندلی‌های لوکس از وینیل مقاوم، پوشیده شده با نایلون، درست شده‌اند که موجب می‌شوند این محافظ صندلی‌ها ضد آب و آماده برای موقعیت اضطراری باشند. آن‌ها در موقع نیاز برای محافظت سریع روی صندلی شما می‌لغزند. این‌ها برای هنگام سفر همراه حیوانات‌خانگی عالی هستند. طرح‌های ایکس لارج یک‌نفره با بیشتر صندلی‌های یک‌نفره متناسب است.


قبل از این‌که سفارش دهید
مهم است که اطلاعات درستی درباره وسیله‌نقلیه داشته باشیم. لطفا صندلی‌هایتان را با دقت بررسی کنید. ما باید دقیق بدانیم که چه مدل صندلی‌ای دارید تا طرح درستی برای آن ساخته شود. همچنین ما باید بدانیم که آیا اتوموبیل شما دسته‌صندلی، پشت‌سری، کنترل‌صندلی، و کنسول‌وسط دارد یا خیر. با دادن اطلاعات دقیق شما می‌توانید مطمئن باشید که روکش‌هایتان کاملا اندازه است.

 

مشاهده نسخه pdf مقاله:راهنمای خرید روکش صندلی خودرو