بهترین کیف‌ها و کوله‌پشتی‌های لپ‌تاپ در سال 2021

بهترین کیف یا کوله‌پشتی‌ لپ‌تاپ باید کار حمل وسایل شخصی‌تان (که البته لپ‌تاپ‌تان هم جزء آنهاست) را هنگام سفر از نقطه‌ای به نقطه دیگر آسان کند. مثلا اگر به مدرسه یا محل کارتان میروید یک کیف لپ‌تاپ خوب باید بیشترین سازگاری را با سفر شما داشته باشد بهترین کیف‌ها و کوله‌پشتی‌های لپ‌تاپ در سال 2021


بهترین کیف‌ها و کوله‌پشتی‌های لپ‌تاپ آنهایی هستند که هم کاربردی باشند و هم ظاهر زیبایی داشته باشند.
از طرفی فضای کافی برای قرار دادن اقلام ضروری و قابل حمل را نیز در اختیارتان قرار دهد. همچنین در یک کیف لپ‌تاپ خوب ظاهر زیبا و مد روز کیف فدای کاربردی بودن آن نشده است.
ما لیستی از بهترین کوله‌پشتی‌ها و کیف‌های لپ‌تاپ را برایتان تهیه کرده‌ایم که نیازهای روزانه شما را برآورده خواهند کرد. به نظر ما امسال باز هم کیف‌های لپ‌تاپ کاربردی‌تر و مد‌روزتری به بازار می‌آیند، پس فراموش نکنید که حتما این صفحه را نشان (بوک‌مارک) کنید تا از آمدن آخرین کیف‌های لپ‌تاپ به بازار آگاه شوید.

  1. بهترین کیف‌های لپ‌تاپ برای دانش‌آموزان در سال 2021
  2. بهترین (اقلام) فناوری برای سفر
  3. 15 وسیله الکترونیکی برتر برای سفرهای کاری

خب فعلا بیایید با بهترین انتخاب‌هایی که میتوانید در بازار کیف‌های لپ‌تاپ داشته باشید آشنا شویم. در زیر لیستی از بهترین کیف‌های لپ‌تاپ برای شما آورده شده است، از کیف‌های لپ‌تاپ مناسب برای حمل اسناد گرفته تا کیف‌های لپ‌تاپ حجیم که به کار گیمرها می‌آیند.
هنوز لپ‌تاپ ندارید؟ صفحه بهترین لپ‌تاپ‌های ما را ببینید و اگر دانشجو هستید میتوانید لیست بهترین لپ‌تاپ‌های ما که مخصوص دانشگاه هستند را ببینید. ترجیح میدهید از یک کوله‌پشتی استاندارد استفاده کنید؟ در این صورت میتوانید بخش رده‌بندی بهترین کوله‌پشتی‌های مخصوص لپ‌تاپ را ببینید. 


بهترین کیف لپ‌تاپ کدام است؟

بهترین کیف لپ‌تاپ، کیف Everyday Messenger از شرکت Peak Design است. یکی از همکاران ما که کارش نقد و بررسی کیف‌های لپ‌تاپ است این کیف را امتحان کرده و میگوید این کیف یکی از بهترین کیف‌های لپ‌تاپ بوده که او لذت استفاده از آن را تجربه کرده است.
این کیف باکلاس و راحت است و بندی دارد که به راحتی قابل تنظیم است. جداسازهای داخل کیف به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فضای کافی برای قرار دادن راحت لپ‌تاپ را فراهم کنند. این کیف مدل‌های مختلفی دارد. یک مدل آن مدل 38 سانتیمتری است که هر لپ‌تاپی تا سایز 38 سانتیمتر از جمله لپ‌تاپ‌های مک‌بوک پرو را میتوان در آن قرار داد. مدل 33 سانتیمتری هم برای لپ‌تاپ‌های کوچکتر و بسیار سبک مناسب است.


شرکت Peak Design نسخه‌ای از کیف Everyday Messenger را تولید کرده که مناسب آنهایی است که میخواهند کیف لپ‌تاپ‌شان به جای یک بند دو بند مخصوص شانه داشته باشد.
شاید تا الان متوجه شده باشید که چرا ما به کیف لپ‌تاپ Everyday Messenger این همه علاقه داریم. این کیف بسته به نیاز و خواست مشتریان نسخه‌ها و مدل‌های متفاوتی دارد. البته هر چند به نظر ما کیف Everyday Messenger شرکت Peak Design بهترین انتخاب است، اما باز هم ممکن است کیف‌های لپ‌تاپ دیگری در بازار موجود باشند که با سلیقه شما هم از لحاظ ظاهر و طراحی و هم از لحاظ ویژگی‌ها تطابق بیشتری داشته باشند. بهتر است خودتان نگاهی به لیست ما بیاندازید و ببینید بهترین کیف لپ‌تاپ برایتان کدام است.


بهترین کوله‌پشتی لپ‌تاپ برای شما کدام است و چطور باید آن را انتخاب کنید؟


انواع مختلفی از کوله‌پشتی‌های لپ‌تاپ در بازار موجودند، لیکن برای اینکه کار خرید را برای خود آسان‌تر کرده باشید بهتر است انتخاب‌های خود را به کوله‌پشتی‌هایی محدود کنید که با نیازهایتان همخوانی دارند. قبل از خرید یک کوله‌پشتی لپ‌تاپ باید به موارد مختلف و بسیار مهمی توجه کنید که از جمله آنها میتوان به اندازه کوله‌پشتی و فضاهای داخل آن اشاره کرد. ابتکاری که در طراحی برخی از کوله‌پشتی‌های لپ‌تاپ به کار رفته باعث شده تا هم فضای داخلی کوله‌پشتی تا حد امکان افزایش یابد و هم اینکه ابعاد کوله‌پشتی سازگار با استانداردهای اداره امنیت حمل و نقل (TSA) باشد.


اندازه مناسب کیف

هنگام خرید کوله‌پشتی لپ‌تاپ باید قبل از هر چیز مطمئن شوید که لپ‌تاپ‌تان به راحتی داخل کوله‌پشتی جای میگیرد. برای این کار باید طول و عرض لپ‌تان را اندازه بگیرید. عرض لپ‌تاپ را باید از چپ به راست اندازه بگیرید و طول آن را از لولای محل اتصال مونیتور به لپ‌تاپ تا جایی که در لپ‌تاپ باز میشود. هنگام خرید لپ‌تاپ از فروشگاه‌های اینترنتی این نکته را مد نظر داشته باشید که کوله‌پشتی که انتخاب میکنید باید حداقل دو و نیم سانتیمتر بلندتر از عرض لپ‌تان باشد. دلیلش هم آن است که لپ‌تاپ معمولا به صورت عمودی در کوله‌پشتی قرار میگیرد. همچنین باید مطمئن باشید که عرض کوله‌پشتی از طول لپ‌تاپ شما کمی بیشتر است تا لپ‌تاپ به راحتی در آن قرار بگیرد.

ضمنا اگر مسافرت میکنید باید از منطبق ‌بودن استانداردهای کوله‌پشتی با استانداردهای اداره امنیت حمل و نقل (TSA) اطمینان کامل حاصل کنید.

اندازه گیری کیف لپتاپ


فضاهای داخل کوله‌پشتی

سازندگان کیف و کوله‌پشتی لپ‌تاپ معمولا در طراحی فضاهای داخلی کیف‌ها و کوله‌پشتی‌هایشان ابتکار به خرج میدهند طوری که پاسخگوی نیاز گروه خاصی از مشتریان باشد. اگر وسایل خرده‌ریز زیادی دارید که باید آنها را در سفر همراه داشته باشید یا با خود به محل کارتان ببرید، بهترین انتخاب برای شما کوله‌پشتی‌هایی هستند که جیب‌ها و فضاهای پنهان زیادی داشته باشند.

فضاهای داخل کوله‌پشتی


اگر از آن دسته افرادی هستید که مجبورند به واسطه کسب و کارشان مرتب در حال تردد باشند، آن وقت بهتر است کیف لپ‌تاپی تهیه کنید که محلی ایمن برای نگهداری پوشه‌ها و پرونده‌ها در آن تعبیه شده باشد.


ویژگی‌های کاربردی یک کوله پشتی لپتاپ

اولین چیز مهمی که در یک کیف لپ‌تاپ باید به دنبالش باشید درگاه شارژ یو اس بی است که میتواند در مواردی که شارژ گوشی‌تان رو به اتمام است بسیار به کارتان بیاید. وجود این درگاه شما را از سردرگمی در محیط‌های عمومی مثل فرودگاه برای پیدا کردن دوشاخه و پریزی برای شارژ نجات میدهد. به یاد داشته باشید که کوله‌پشتی‌های برتر همیشه دارای ویژگی‌های کاربردی هستند که حمل و استفاده از لپ‌تاپ را برای شما هم در سفرهای برون‌شهری وهم سفرهای درون‌شهری آسان‌تر میکند.

ویژگی‌های کاربردی یک کوله پشتی لپتاپ


کیف لپتاپ با دوام 

مطلب دیگری که هنگام خرید کوله‌پشتی لپ‌تاپ باید به خاطر داشته باشید جنس و مواد به کار رفته در کوله‌پشتی است. اگر قصد سفر به مناطق صعب‌العبور یا مناطقی را دارید که آب و هوایشان اغلب طوفانی است، آنگاه به طور قطع باید به فکر خرید کیف لپ‌تاپی باشید که جنس مقاومی داشته باشد. اگر به مناطق باران‌خیز سفر میکنید بهتر است کوله‌پشتی بخرید که در برابر نفوذ آب مقاوم باشد. به هر حال توصیه اکید ما این است که حتما یک کوله‌پشتی لپ‌تاپ تهیه کنید.


اگر زیاد به سفرهای هوایی میروید حتما میدانید که در بیشتر موارد بهترین جا برای قرار دادن کوله‌پشتی لپ‌تاپ زیر صندلی است، بنابراین در این طور موارد بهتر است کوله‌پشتی انتخاب کنید که جنس آن به راحتی لک برندارد و مثلا از جنس پلی‌استر ضد آب باشد.


 

مشاهده نسخه pdf مقاله:بهترین کیف‌ها و کوله‌پشتی‌های لپ‌تاپ در سال 2021