ساعت مچی ادوکس: برندی خاص در دنیای ساعت های مچی

ارزش واقعی برند ادوکس به حفظ کیفیت و ایجاد نوآوری طی سال های فعالیت خود می باشد. در این مقاله جزئیات و ظرافت ساعت های مچی برند Edox را بررسی می کنیم. ساعت مچی ادوکس: برندی خاص در دنیای ساعت های مچی


Edox برندی خاص در دنیای ساعت ها

دنیای ساعت ها، فراز و فرودهای فراوانی را در طی تاریخ به خود دیده است اما امروزه پختگی قابل تحسینی از برندهای معتبر تولید ساعت شاهد هستیم. در کنار نام‌های بلند آوازه‌ای چون «پتک فیلیپ»، «واشرون کنستانتین»، «رولکس» و... برند مطرح و جذاب و البته لاکچری «Edox» که تولید ساعت مچی ادوکس را به صورت بین المللی عهده‌دار است، نیز به چشم می‌آید. استقبال بی نظیر از تولیدات این برند، سبب شده خرید ساعت edox به یکی از خریدهای با ارزش در سراسر دنیا بدل گردد.

بیش از یک قرن است که برند ساعت ادوکس به وجود آمده است. اصالت، ظرافت و نوآوری، همواره اصولی هستند که در تولیدات برند ادوکس به چشم می‌آیند. نمونه این ادعا، ساخت کوچکترین ساعت تقویم دار جهان در سال ۱۹۹۸ است. خلاقیت بصری دیگری که در صفحه ساعت مچی ادوکس به چشم می‌آید، استفاده از نماد ساعت شنی به عنوان لوگوی این برند است. زادگاه برند ساعت Edox مثل دیگر ساعت های زیبا و البته فوق العاده، کشور سوئیس است. کشوری که مهد تولید با کیفیت ترین ساعت های دنیا است. البته این خلاقیت ها و نوآوری های بی نظیر به اینجا ختم نمی‌شود، زیرا راه اندازی یک خط تولید که هدفش جذب قشر مرفه، ورزشکاران و البته تسخیر دنیای زیر آب بود، برگ زرینی دیگر برای تولیدکننده  ساعت مچی ادوکس رقم زد. خط تولید رده دلفین به واسطه ساختار ضدآب خود که می¬توانست بیش از ۵ اتمسفر را تحمل کند و تا عمق ۵۰۰ متری در زیر آب به کار کردن بی نقص خود ادامه هد، یک شاهکار در دنیای مهندسی است! هنری که تلاقی مهندسی و ساعت سازی به شمار می رود.

ساعت مچی ادوکس


با ساعت مچی ادوکس خاص شوید

اگر از آن دسته  آدم هایی هستید که خاص بودن را می پسندید، ادوکس راه را برای شما کوتاه کرده است! ساعت edox زنانه و ساعت مردانه edox، ظرافت توأم با خاص بودن را به مچ خریداران هدیه می‌دهد. شیشه های ضدخش سافایر استفاده شده در ساعت مچی ادوکس، حس امنیت فوق‌العاده را القا می‌کند. بدنه مقاوم و تراش خورده چشم‌نواز چنان جلوه بصری را به معرض نمایش می گذارد که گویی یک ساعت دست ساز به دست دارید! نکته مهم در تولیدات ادوکس، احترام به همه سلایق است و تفاوتی نمی کند بند چرمی را دوست دارید یا فلزی، رابر دوست دارید یا پارچه بافته شده! ادوکس در دسته‌های متعدد تولیدات خود، هم بندهای چرمی و فلزی و هم بندهای رابر و پارچه ای را به بازار معرفی کرده است و هر کدام از آنها جذابیت های خاص خود را دارند. این جذابیت و خاص بودن، مرهون تلاشهای شبانه روزی تیم تحقیق و توسعه این تولید کننده است.
موضوع مهم دیگری که باید عنوان کنیم این است که گرچه ساعت مچی edox قیمت بالاتری نسبت به دیگر برندهای معمول بازار دارد اما تکنولوژی بکار رفته در موتور این برند، از ارزش بالایی برخوردار است و مبلغ پرداخت در قبال دریافت و خرید یک ساعت مچی ادوکس، قطعاً هزینه بالایی نخواهد بود زیرا عمر مفید یکایک قطعات بکار رفته در ساعت های تولیدی این برند نام¬آشنای سوییسی به مراتب از دیگر ساعت های موجود در بازار بیشتر و بالاتر است و از دقت بالای کارکرد قطعات نیز نمی توان چشم پوشی کرد.


ادوکس ظریف تر از یک ثانیه!

چرخش عقربه ساعت گرد و دقیقه شمار، امری عادی است اما گذر زمان در حرکت ثانیه گرد مسحور کننده و البته  به غایت پیچیده است. ارزش هر ثانیه و حتی زیرثانیه ها در مسابقات بیشتر به چشم می آید. اهمیت ثانیه ها و صدم ثانیه¬ها باعث می‌شود ظرافت‌های بکار رفته در موتور ساعت، بیشتر به چشم بیاید. ساعت مچی ادوکس کرنوگراف دار و حساسیت فوق‌العاده عقربه‌های ثانیه شمار آن ضمن آنکه ارزش زمان را یادآور می شوند، احاطه کامل مهندسان برند ساعت ادوکس بر دنیای ساعت سازی را نیز نشان می‌دهد.
سربلندی در آزمون های متعدد سبب شده برگزار کنندگان مسابقات رانندگی برای ثبت اعداد و ارقام خود از برند مطرح ادوکس استفاده کنند. البته موضوع وقتی هیجان انگیزتر می‌شود که بدانید رکوردها در اغلب این مسابقات در حدود دهم ثانیه و گاه صدم ثانیه جابه جا می‌شوند! چالشی که برند ساعت ادوکس به خوبی توانسته از عهده آن برآید و پیروز بلامنازع این چالش باشد. موفقیت مذکور به فروش فوق العاده ساعت مچی ادوکس در سراسر دنیا کمک شایانی کرده است و هر ساله استقبال فراوانی از تولیدات این برند در جای‌جای کره زمین می‌شود. این فروش چشمگیر هم در ساعت مردانه Edox و هم در ساعت زنانه edox دیده می‌شود.


ساعت مچی Edox


برند Edox موفق در ثبت و حفظ رکورد های بین اللملی

پیشتر عنوان کردیم که تولیدکننده ساعت مچی ادوکس در تولیدات خود رکورد¬های جذابی را به جا گذاشته است اما حفظ این رکوردها قطعاً کاری دشوارتر از ثبت آنهاست! البته برند ساعت ادوکس پیروز میدان نبرد دفاع از رکوردهای بی¬نظیر خود بوده است و قطعا یکی از تولید کنندگانی است که توانسته با استفاده از نوابغ دنیای ساعت، نام خود را در میان برند های برتر بین المللی حفظ کند و هرگز طعم افول را در اعتبار خود نبیند و این موفقیت های پی درپی حاصل تلاش تیم توسعه و گسترش است که با بهره‌گیری از خلاقیت های نوین و استفاده از سرمایه گذاری¬های بالقوه و بالفعل دیگر علوم، از جمله نجوم، فیزیک، الکترونیک و... توانسته از رکوردهای خود دفاع کند.
 در هرحال یافتن نقطه اشتراک مقاومت و ظرافت، حاصل سالها تلاش و مطالعه است و از آنجایی که محصول مقاوم قاعدتاً شکل ظاهری زمخت و ناموزونی دارد، یک چالش جدی در تولید ساعت مچی ادوکس، که هم مقاومت بالایی داشته باشد و هم ظرافت واجد تحسینی را داشته باشد، برای این تولیدکننده به همراه داشته است! ولی در نهایت تیم تحقیق و توسعه این برند محبوب توانست با سرمایه‌گذاری‌های چند میلیون دلاری و استفاده از تجارب نوابغ علوم دیگر، دست به تولیداتی بزند که همواره مورد تحسین و تمجید خریدان و علاقه‌مندان دنیای ساعت است.

تا اینجا به صورت جسته گریخته از نمونه های بی‌نظیر تولیدات برند ساعت ادوکس مثال‌هایی زدیم اما برای تجسم کردن شاهکارهای این تولیدکننده ساعت مچی ادوکس، توجه شما را به سه مورد زیر جلب می کنیم:

تولید سری بلوبرد bluebird:

نام این سری پرنده آبی است اما نه پرنده ای مثل گنجشک یا قناری! کیفیت این سری، یادآور پرنده ای شبیه شاهین یا عقاب است. این خط تولید با استفاده از بدنه بسیار مقاوم که به شکل بی‌نظیری در مقابل خط و خش و صدمه مقاومت می کند و صفحه‌ای از جنس یاقوت (سافایر)، توانست نام بلوبرد را به یک ایده¬آل فوق العاده از قدرت و مقاومت و البته ظرافت، در دنیای ساعت مچی ادوکس بدل کند. 

ساعت ادوکس سری پرنده آبی


اعلام ساعت ۵۱ شهر همزمان:

۵۰ سال پیش در ابتدای دهه هفتاد، برند ساعت ادوکس علاوه بر نمایش ساعت محلی، ساعت ۵۰ شهر دیگر را نیز نمایش میداد. ادوکس با معرفی سری جئوسکوپ بار دیگر نام خود را بر زبان¬ها انداخت و اعتبار غیرقابل تصوری به بانک اعتبار خود افزود.
 ادوکس به این اعداد و ارقام دلخوش نکرد و با قراردادهای متعددی تلاش کرد طلوع آفتاب قدرتش هیچگاه غروب نکند! همکاری با برگزارکنندگان مسابقات قایقرانی سبب شد گروه تحقیق و توسعه این برند، به استفاده از فناوری ماهواره‌ای در ساعت‌های خود مجاب شوند. موضوعی که قراردادهای فراوانی را برای تولیدکننده این برند به ارمغان آورد و البته فروش ساعت مچی ادوکس را نیز تحت تاثیر خود قرار داد. ادوکس همیشه خود را پیشرو در تکنولوژی می‌داند اما بهیچوجه اصالت و ظاهر را دستمایه تغییرات زودگذر نکرده است، به همین خاطر تولیدات این برند مطرح هرگز  طراحی‌های فضایی و عجیب ندارند و همیشه ظاهری معقول در کنار اصالت خود دارند و هیچگاه از ظاهر پخته و جذاب آن زده نخواهید شد. این هماهنگی سبب شده رکوردهای فروش و محبوبیت ساعت مچی ادوکس روز به روز بیشتر و بیشتر گردد.
 

مشاهده نسخه pdf مقاله:ساعت مچی ادوکس: برندی خاص در دنیای ساعت های مچی