جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

سایر گروه بندی های کامپیوتر و تجهیزات جانبی

کامپیوتر و تجهیزات جانبی

تقریباً صد سال طول کشید تا اصطلاح کامپیوتر وارد زندگی ما شود. اگرچه اولین رایانه ها در روزهایی که تولید می شدند به اندازه یک اتاق بودند ، اما امروزه آنها از نظر فناوری به آن بزرگی نیستند ، اما رایانه ها هر روز مفیدتر و هوشمندتر از نسل های قبلی خود هستند. اولین رایانه فقط در ارتش ، ساختمانهای دولتی و مناطق مشابه استفاده می شود. این دستگاه ها که امروزه در همه زمینه های زندگی ما یافت می شوند ، دستگاه های الکترونیکی هستند که توانایی پردازش بسیار سریع را دارند ، می توانند اطلاعات را ذخیره کرده و زندگی ما را آسان کنند. همچنین می توان آن را ابزاری برای اجرای برنامه های مربوط به شغل مورد نظر خود نامید. رایانه ها از برنامه های بسیاری با ویژگی ها و انواع مختلف تشکیل شده اند. ابزاری که این برنامه ها را مدیریت می کند سیستم عامل نامیده می شود. رایانه و سیستم عامل در دو گروه مختلف مورد بررسی قرار می گیرند و در یک گروه قرار نمی گیرند. علاوه بر این ، رایانه و سیستم عامل به عنوان یک کل جدا نشدنی ظاهر می شوند. ابزاری که کامپیوتر به آن می گوییم از چهار واحد اصلی تشکیل شده است که ما آنها را واحدهای اساسی می نامیم. این واحدهای اساسی به نام واحد سیستم ، مانیتور ، صفحه کلید و ماوس هستند.

مدل ها و ویژگی های رایانه 

رایانه ها بخشی اساسی از دنیای امروز هستند. امروزه بسیاری از رویه ها و تمام جزئیاتی که زندگی را آسان می کنند توسط رایانه ها انجام می شود. مدل های رایانه ای به دو نوع سخت افزار به عنوان واحدهای داخلی(Internal) و واحدهای خارجی(External) تقسیم می شوند. وقتی صحبت از مدل های رایانه ای ، دسکتاپ ، لپ تاپ و غیره می شود. برخی از مفاهیم ظاهر می شوند. یافتن انواع مختلف رایانه و انتخاب متناسب با نیاز و بودجه شما امکان پذیر است. وقتی صحبت از رایانه می شود ، بیش از 50 مارک و برند متفاوت پدیدار می شوند. بنابراین می توان یک مدل رایانه ای مناسب برای هر نوع کاربری پیدا کرد.لپ تاپ ها رایانه های رومیزی هستند که قابل حمل هستند. بیش از 50 شرکت تولید کننده رایانه هستند که کامپیوترهای نوت بوک را تولید می کنند و همچنین قطعات داخلی این رایانه های نوت بوک را هم تولید می کنند. یکی از قطعات یا بخش های متصل شونده برای تقویت رایانه شما کارت گرافیک خارجی است. کارت گرافیک خارجی قطعه ای است که در قسمت هایی از رایانه شما که کارت گرافیک معمولی کافی نیست ، به کار می رود. برای توضیح قطعات کامپیوتر ، یکی از قسمتهای اصلی پردازنده است. میزان پردازنده میزان توانایی رایانه در پردازش است. هر چه قدر این میزان از سی پی یو بیشتر باشد قدرت پردازش لپ تاپ یا رایانه شما بیشتر خواهد شد. واحد دیگر مادربرد اصلی است. مادربرد بخشی است که به واحدهای دیگر امکان برقراری ارتباط با یکدیگر را می دهد. مادربرد حاوی BIOS است که با روشن شدن رایانه برای اولین بار فعال می شود و سایر قطعات به مادربرد متصل می شوند. واحد RAM واحد حافظه موقت نامیده می شود. هر آنچه را که رایانه در حال حاضر بر روی آن کار می کند (پردازش) این فعالیت را از طریق RAM انجام می دهد. به لطف همه این مولفه های مختلف ، رایانه ها تمام جزئیات لازم را برای سهولت زندگی و همچنین لذت بردن از وقت را در اختیار شما قرار می دهند. بنابراین ، می توانید در مورد گزینه مناسب تصمیم بگیرید و رایانه مناسبی را برای دفتر ، آموزش و بازی پیدا کنید. علاوه بر این ، پردازنده هایی با استانداردهای i3 ، i5 و i7 اینتل وجود دارند و می توانند گزینه ای مناسب با سلیقه همه را در همان زمان ، با دامنه عملکرد مناسب ارائه دهند. می توانید به لطف این نوع پردازنده ها می توانید ، رایانه ای داشته باشید که بتوانید سالها از آن استفاده کنید. 

قیمت کامپیوتر

قیمت رایانه به دلیل ترکیب گزینه های مختلف متفاوت است. به همین دلیل ، می توانید با تعیین اینکه چه نوع رایانه ای را می خواهید استفاده نمایید ، یک تحلیل دقیق بودجه انجام دهید. محدوده قیمت گسترده ای برای همه کامپیوترهایی که می خواهید برای گزینه های خود در نظر بگیرید وجود دارد. به این ترتیب مدلهای رایانه ای مناسب برای هر نیاز در بخش خود جای می گیرند. هنگامی که می خواهید کامپیوتر خریداری کنید ، ابتدا باید بدانید که کامپیوتر را برای چه هدفی استفاده خواهید کرد. همچنین مهم است که بودجه خود را قبل از این معیار تنظیم کنید. انواع مختلفی از مدل های رایانه ای مانند رایانه های بازی ، رایانه های طراحی گرافیک ، لپ تاپ ها و رایانه های رومیزی وجود دارد. از آنجا که این رایانه ها از لحاظ سخت افزاری متفاوت هستند ، قیمت آنها نیز متفاوت است. به همین دلیل ، شما نیاز دارید که یک تجزیه و تحلیل دقیق بودجه و همچنین استفاده دقیق هنگام انتخاب خود را بدست آورید. در این مرحله ، می توانید به سایت دو ثانیه مراجعه کرده و همه قیمت ها را با هم ارزیابی کنید تا تصمیم درستی بگیرید. بنابراین می توانید با یک کلیک به بهترین رایانه های مناسب با نیاز و بودجه خود برسید. ضمن ارزیابی همه این گزینه ها ، می توانید از تخفیف ها و کمپین های فصلی نیز استفاده کنید ، بنابراین می توانید قیمت های مناسب بودجه خود را گرد هم آورید.

هنگام خرید کامپیوتر به کدام ویژگی ها باید توجه کرد؟

اگرچه ممکن است این مسئله که هنگام خرید کامپیوتر باید به چه مواردی توجه شود ، برای یک متخصص ساده به نظر می رسد ، اما این مسئله می تواند برای افرادی که فقط برای نیاز از آن استفاده می کنند ، پیچیده باشد. دامنه رایانه ها یافتن بهترین گزینه را برای همه آسان می کند. رایانه خوب در حقیقت رایانه خوبی برای استفاده و نیازهای شخص است. اگر رایانه ای دارید که نیازهای شما را برآورده می کند ، آن رایانه برای شما مناسب است. اولین چیزی که باید متوجه شوید مادربرد است. انتخاب مادربرد مهم است زیرا همه مادربردها با قطعه مناسب خود کار می کنند. در هنگام انتخاب مادربرد ، با توجه به نیاز شما برای شما مفید خواهد بود. قسمت مهم دیگر RAM است. اگر یک کاربر با پردازش بالا هستید ، رم انتخابی شما باید یک رم با ظرفیت بالا باشد. زیرا سرعت کامپیوتر با RAM کاملاً متناسب است. کارت های گرافیک بخشی است که به شما امکان می دهد بتوانید کارهای گرافیکی و بازی انجام دهید. بدون کارت گرافیک ، نمی توانید تصاویر را در رایانه خود مشاهده کنید. همچنین انتخاب بین رایانه های نوت بوک و دسکتاپ بسیار مهم است. سخت افزارهای رایانه های مخصوص بازی با قابلیت عملکرد بالا تولید می شوند ، بنابراین شما می توانید در طول بازی به راحتی به لذت بی وقفه و دلخواه خود برسید. همچنین می توانید با تغییر قطعات ، با این فناوری همراه باشید. هنگام خرید رایانه ، می توانید از بین رایانه های رومیزی و نوت بوک انتخاب کنید. مارک های رایانه ای شامل مدل های رایانه ای مناسب برای هر نیاز در مقیاس خود هستند. به این ترتیب ، انواع مختلف رایانه ها با ویژگی ها و ظاهر مختلف ممکن است مورد توجه شما قرار بگیرند. امروزه ، رایانه ها بیشتر برای مواردی مانند بازی کردن ، ویرایش عکس و ویرایش ویدیو استفاده می شوند. بنابراین ، می توانید تمام جزئیات را با هم جمع کنید تا در بین همه این گزینه ها تصمیم درستی بگیرید. 2sanie.com به عنوان یکی از مهمترین نکات در تصمیم گیری صحیح ، جزئیات گزینه های قابل انتخاب را به شما ارائه می دهد. با استفاده از سیستم فیلتر ، می توانید به یک باره به ویژگیهای دقیق همه رایانه ها دسترسی پیدا کنید و با ارزیابی تمام جزئیات تکنولوژیکی مورد نیاز می توانید در مورد رایانه مناسب تصمیم بگیرید. علاوه بر این ، با در نظر گرفتن نظرات کاربران در سایت ما ، می توانید انتخاب های درستی انجام دهید. به لطف جزئیاتی مانند پردازنده بالا ، کارت گرافیک یا RAM ، می توانید انتخاب راحتی داشته باشید و تقریباً برای هر هدفی تصمیم درستی بگیرید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان