محصول یافت شد.

لیست قیمت بروز انواع لپ تاپ و لوازم جانبی آن در اینترنت

لپ تاپ ها به علت اندازه کوچک و وزن سبکی که دارند وسیله کاربردی برای کسانی که نیازمند حمل سیستم کامپیوتری به مکان های مختلفی هستند، می باشد. در ایران لپ تاپ های متنوعی با طراحی های ظریف و مدرن و قابلیت حمل آسان در اندازه ها و قیمت های متفاوت از برندهایی مثل اپل، مایکروسافت، ایسوس، لنوو و ایسر وارد بازار شده اند. که این تفاوت ها در قیمت نهایی لپ تاپ تاثیر زیادی دارند.

انواع لپ تاپ

لپ تاپ ها از نظر ظاهری و اندازه و نوع کاربرد انواع مختلفی دارند. نوت بوک‌ها دارای صفحه نمایش 11 تا 17 اینچ و تنوع قیمت می باشند. نت بوک‌ها (netbooks) نسبت به نوت بوک‌ها سبک‌تر و ارزان تر هستند. صفحه نمایش این مدل از لپ تاپ ها 7 تا 11 اینچی می باشد. لپ تاپ های گیمینگ مناسب بازی و دارای پردازش های سنگین گرافیکی می باشند، صفحه نمایش 17 اینچ و وزن زیادی دارند.پردازنده core i7 و core i9، رم 16 یا 32 گیگابایتی از دیگر ویژگی های این لپ تاپ ها می باشد و جزو گران ترین لپ تاپ ها می باشند. لپ تاپ های مناسب برنامه نویسان نیز مانند لپ تاپ های گیمینگ دارای پردازنده core i7 و core i9 و رم 16 یا 32 گیگابایتی هستند. این نوع از لپ تاپ ها نیازمند فضای ذخیره سازی زیادی هستد. برای مهندسان و دانشجویان معماری پردازنده core i5 / i7 / i9 ، حداقل رم 12 گیگابایتی و وزن سبک برای حمل و جابجایی راحت از ویژگی های این لپ تاپ ها می باشد. برای کاربران ساده که از لپ تاپ برای دیدن فیلم و یا تایپ کردن استفاده می کنند، لپ تاپ هایی با پردازنده core i3 / i5 ، رم 4 گیگابایتی و وزن سبک مناسب است.

راهنمای خرید لپ تاپ

خرید لپ تاپ در فروشگاه های آنلاین به دلیل اینکه می توانید به راحتی انواع لپ تاپ ها با قیمت های مختلف را مشاهده کنید افزایش پیدا کرده است، اما قبل از خرید باید به چند نکته توجه کنید. اولین مورد این است که شما لپ تاپ با چه سایز صفحه نمایشی می خواهید، صفحه نمایش لپ تاپ ها از 11 اینچ تا 18 اینچ هستند. لپ تاپ هایی مانند ایسر و ایسوس صفحه نمایش 13 اینچ تا 17 اینچ دارند، اگر به دنبال لپ تاپ با اندازه کوچکتر و قابلیت حمل آسان هستید، بهتر است لپ تاپ های دارای صفحه نمایش 12 اینچ یا 13 اینچ خریداری کنید. دومین موردی که باید به آن توجه کنید میزان رم مناسب با نیاز شماست. اگر شما یک کاربر ساده هستید لپ تاپ با رم 4 یا 8 گیگابایتی، و اگر کارهای گرافیکی انجام می دهید و از نرم افزارهای سنگین استفاده می کنید رم 16 و 32 گیگابایتی مناسب شماست.

خرید اینترنتی لپ تاپ و لوازم جانبی

در سایت دوثانیه انواع لپ تاپ ها به همراه لوازم جانبی لپ تاپ با مدل ها و قیمت های به روز وجود دارد، که شما می توانید با مقایسه کردن آنها لپ تاپ مناسب با نیاز و بودجه خود را خریداری کنید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان