لوازم جانبی لپ تاپ

استفاده از لوازم جانبی لپ تاپ ها کمک می کنند تا کار کردن با لپ تاپ راحت تر شود که این امر باعث شده تا خرید برخی از لوازم جانبی امری بسیار ضروری باشد. شاید با وجود بعضی تجهیزات مثل کیبورد و تاچ پد و سایر تجهیزات تصور کنید دیگر نیازی به استفاده از لوازم جانبی نباشد. لپ تاپ ها تجهیزات و لوازم جانبی متنوع و زیادی مثل کیف لپ تاپ، هارد، شارژر مخصوص، پایه خنک کننده و... دارند. اگر شما از نرم افزار های گرافیکی برای کارهای حرفه ای استفاده می کنید قطعا کار کردن با تاچ پد به تنهایی کار دشواری است و شما برای راحت تر کار کردن با لپ تاپ به موس نیاز خواهید داشت. یا برای حمل آن به محل کار خود نیاز به کیف و کاور لپ تاپ دارید که آسیبی به لپ تاپ وارد نشود.

استفاده از لوازم جانبی لپ تاپ چه مزیت هایی دارد؟

لپ تاپ ها کاربردهای متفاوتی دارند. فرقی نمی کند شما یک کاربر ساده باشید یا یک کاربر حرفه ای که کارهای گرافیکی انجام می دهید در هر صورت شما برای محافظت از صفحه نمایش و کیبورد لپ تاپ به محافظ و موس برای کار کردن راحت تر یا برای انتقال داده از گوشی به لپ تاپ یا از یک لپ تاپ به لپ تاپ دیگر نیازمند مبدل و کابل های رابط هستید. از بین تمامی لوازم جانبی های لپ تاپ فقط برخی از آنها ضروری هستند که به بررسی آن ها می پردازیم.

کیف لپ تاپ

ضروری ترین وسیله بعد از خرید لپ تاپ، خرید کیف لپ تاپ مخصوص است. شما برای جابجایی و حمل آن به اولین چیزی که نیاز خواهید داشت کیف لپ تاپ است، زیرا هم باعث محافظت از لپ تاپ شما می شود و هم شما می توانید سایر لوازم جانبی خود را در آن قرار دهید.

هارد اکسترنال

هارد اکسترنال از جمله لوازم جانبی می باشد که خرید آن ضروری است، چون اگر لپ تاپ ضربه بخورد هارد اولین قسمتی است که آسیب می‌بیند و ممکن است تمامی اطلاعات شما از بین برود. پس با خرید هارد اکسترنال می توانید از اطلاعات شخصی و مهم خود محافظت کنید. دلیل دوم اینکه اگر شما فایل هایی با حجم بسیار بالا دارید و آن ها را آرشیو می کنید بهتر است از هارد اکسترنال استفاده کنید که کار ذخیره سازی فایل های شما را بر عهده دارد، چون اگر لپ تاپ با کمبود فضا مواجه شود به شدت کند و کار با آن سخت می شود.

پایه خنک کننده

همه ی لپ تاپ ها دارای سیستم خنک کننده هستند پس چه لزومی برای خرید آن است؟ به مرور زمان با افزایش فعالیت لپ تاپ سیستم خنک کننده کارایی خود را از دست می دهد و شما به یک سیستم خنک کننده جدا نیاز خواهید داشت. بنابراین با خرید سیستم خنک کننده می توانید قطعات داخلی لپ تاپ را خنک نگه دارید.

موس

درست است که لپ تاپ ها دارای تاچ پد هستند اما کار کردن با آن چندان راحت نیست و بیشتر برای کارهای روزمره و ضروری مورد استفاده قرار می گیرد. شما برای کارهای گرافیکی و کار با ابزارهایی مثل فتوشاپ و یا نرم افزارهای گرافیکی به یک موس نیاز دارید تا کار خود را راحت تر انجام دهید.

شارژر مخصوص لپ تاپ

باتری های لپ تاپ می توانند مدت زمان زیادی شارژ نگه دارند و بدون برق کار کنند، اما ممکن است بر اثر اتفاقات غیر قابل پیش بینی مثل نوسانات برق از کار بیفتد. بنابراین خرید شارژر مخصوص ضروری است و با خرید آن می توانید خیالتان را از بابت شارژ لپ تاپ راحت کنید. البته این تنها دلیل برای خرید شارژر مخصوص لپ تاپ نیست، اگر شما دائما در حال رفت و آمد به محل کار هستید، با خرید شارژر اضافه بار کمتری را با خود حمل کنید.

خرید لوازم جانبی لپ تاپ

مهمترین نکته ای که هنگام خرید لوازم جانبی لپ تاپ باید به آن توجه کنید علاوه بر قیمت، کیفیت و دوام بالای آن است، مهم است محصولی که خریداری می کنید کیفیت بالایی داشته باشد تا مجبور نباشید هر چند وقت یکبار برای خرید آن اقدام کنید. نکته بعدی ضرورت خرید لوازم جانبی می باشد که با توجه به نیاز و استفاده ای که از لپ تاپ دارید برای خرید آن اقدام کنید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان