جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

سایر گروه بندی های لوازم بهداشتی

لوازم بهداشتی

اهمیت استفاده از لوازم بهداشتی

رعایت مسائل بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا به بیماری و انتقال آن به سایر افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین استفاده از محصولات بهداشتی و مراقبتی برای بهداشت فردی بسیار توصیه می شود. رعایت این مسائل شامل مواردی مثل مراقبت از پوست و مو، بهداشت دهان و دندان و بهداشت و مراقبت از بدن می باشد.

مراقبت از پوست و مو: داشتن پوست و موی سالم و شاداب خواسته بسیاری از افراد است که با مراقبت از آن با استفاده از محصولات مراقبتی پوست و مو این امر ممکن می شود. استفاده درست و به موقع لازمه‌ی رسیدن به این خواسته می باشد. در غیر این صورت اگر از محصولات مراقبتی پوست و مو در زمان درست استفاده نشود نمی توان به نتیجه دلخواه رسید. مرطوب کننده، ضدآفتاب، لایه بردار، تونر، ماسک و سرم از محصولات بهداشتی و مراقبت از صورت و شامپو، روغن، تقویت کننده، سرم و روغن مو نیز از محصولات مراقبت از مو می باشند.

بهداشت دهان و دندان: سلامت دهان و دندان می تواند در سلامتی سایر اعضای بدن نیز تاثیر داشته باشد. به طور مثال عفونت های لثه می تواند از طریق خون به دیگر قسمت های بدن مثل قلب برسد و به آن آسیب برساند. بنابراین برای جلوگیری از عفونت های لثه و دندان رعایت بهداشت و دهان و دندان اهمیت بسیاری دارد. مسواک، خمیر دندان، دهان شوی، نخ دندان و خوشبو کننده دهان از محصولات مراقبت از دهان و دندان می باشد.

مراقبت از بدن: پوست عضو بسیار مهم بدن می باشد که ما را در مقابل باکتری ها و میکروب ها حفظ می کند. بنابراین مراقبت از آن مانند پوست صورت و مو اهمیت بسیار زیادی دارد. شامپوی بدن، آبرسان بدن، ماسک، ضدعفونی کننده و روغن بدن از جمله محصولات مورد نیاز برای مراقبت از بدن می باشد.

بهترین برند های محصولات بهداشتی ایرانی

لوازم بهداشتی خارجی که در ایران نمایندگی ندارند نمی توان از اصل و معتبر بودن آن مطمئن شد و یا اگر هم نمایندگی دارند قیمت بسیار بالایی دارند به همین جهت خیلی از افراد به سمت محصولات بهداشتی ایرانی روی آورده‌اند. لوازم بهداشتی ایرانی هم قیمت بسیار مناسبی نسبت به محصولات خارجی دارند هم به دلیل اینکه از نمایندگی و فروشگاه های معتبر همان برند خریداری می شوند دیگر نگرانی در مورد اصل بودن محصول وجود ندارد. سینره، سی‌گل، مای، هیدرودرم و کامان از بهترین برندهای تولید کننده محصولات بهداشتی در ایران هستند.

خرید محصولات بهداشتی

در هنگام خرید محصولات بهداشتی باید دقت و توجه زیادی داشت، زیرا سلامت شما می تواند تحت تاثیر انتخاب این محصولات باشد و استفاده از لوازم بهداشتی بی کیفیت ممکن است باعث آسیب و بیماری های پوستی شود. به همین جهت باید از اصل بودن محصولی که خرید می کنید اطمینان حاصل کنید. تنها راه برای اطمینان خرید از نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر است. نکته بعدی و خیلی مهم نبود مواد مضر مثل سرب و پارابن و وجود کلمه عطر که شامل بسیاری از مواد شیمیایی سمی است در ترکیب محصولات پوستی می باشد. محصولات مراقبت از پوست که خاصیت ضد چروک دارند مثل انواع کرم ها و سرم ها برای دو رده سنی بالای 25 سال و بالای 40 سال تولید می شوند، به همین دلیل هنگام خرید محصولات ضد چروک و سایر محصولاتی که برای رده های سنی مختلف تولید می شوند باید با توجه به سن خود انتخاب کنید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان