محصول یافت شد.

زنانه

نکات مهمی که خانم ها در استایل خود باید رعایت کنند

انتخاب لباس بر اساس فرم بدن: خرید و انتخاب لباس مناسب با سایز و فرم بدن بسیار مهم است، بنابراین باید فرم بدنی خود را بشناسید و بر اساس آن لباس ها را برای استایل خود انتخاب کنید. مثلا کسانی که بالاتنه درشت دارند بهتر است پیراهن های بدون طرح انتخاب کنند.

مرتب و منظم بودن کمد لباس: کمد لباس خود را همیشه مرتب و منظم نگه دارید. لباس هایی که نیاز است حتما آویزان باشند را در کمد آویزان کنید، و یا باید تا شوند را تا کنید و در کشوها یا طبقه های جداگانه قرار دهید. زمانی که کمد لباس شما مرتب باشد انتخاب و پیدا کردن لباس کاری بسیار راحت برای شما خواهد بود.

استفاده از اکسسوری: استفاده از اکسسوری در استایل و پوشش تاثیر چشمگیری دارد. اکسسوری هایی مثل کیف، کفش و روسری شاید به تنهایی تاثیر چندانی نداشته باشند اما زمانی که در استایل و هماهنگ با لباس استفاده شود می تواند استایل جذابی بسازد.

آماده کردن لباس از روز قبل: برای اینکه صبح ها زمان زیادی را صرف فکر کردن برای انتخاب لباس نکنید و یا برای تکراری نبودن لباس و یا دیر نرسیدن به محل کار بهتر است از روز قبل لباس هایی که می خواهید بپوشید و اکسسوری هایی که میخواهید استفاده کنید را آماده کنید.

سه مدل کتی که همیشه باید در کمد شما باشد: کت جین، کت چرمی، کت ساده مشکی. از کت جین برای استایل های روزانه و کت چرمی برای مهمانی و کت مشکی ساده برای مکان های رسمی انتخاب خوبی هستند. 

ترکیب لباس های تنگ و گشاد: اگر در استایل خود از پیراهن گشاد استفاده می کنید بهتر است در کنار آن یک شلوار جذب و تنگ انتخاب کنید و یا بر عکس اگر شلوار راسته و یا دامنی می پوشید باید از پیراهن یا تاپ تنگ استفاده کنید.

انتخاب یک خیاط خوب و ماهر: زمانی که می خواهید تغییراتی در سایز و اندازه و فرم لباس انجام دهید، و یا اگر لباس شما زیادی ساده و معمولی باشد یک خیاط ماهر می تواند با ایجاد تغییرات در آن لباس شما را به یک لباس خاص مناسب با سلیقه و اندازه شما تبدیل کند.

انواع اکسسوری های زنانه و دخترانه

زیور آلات: زیور آلات جزو اکسسوری های لوکس می باشند و شامل گردنبند، گوشواره، دستبند، گوشواره و... می باشند.

عینک: عینک یکی از مهم ترین و زیبا ترین اکسسوری ها در استایل می باشد و تاثیر بسیار زیادی در ظاهر شما دارد. حتی اگر استایل شما ساده باشد با استفاده از یک عینک آفتابی می تواند آن را به یک استایل خاص تبدیل کنید.

ساعت: ساعت جزو شیک ترین اکسسوری ها می باشد که تنوع بسیار زیادی دارد که باید مناسب با استایل خود انتخاب کنید. به طور مثال در مهمانی ها از ساعت های لوکس و در مکان های رسمی و قرار های کاری از ساعت های فلزی و برای استفاده روزانه از ساعت های اسپرت استفاده کنید.

کیف: کیف علاوه بر اینکه می توان لوازم ضروری و مورد نیاز را در آن قرار داد می تواند یک اکسسوری زیبا و جذاب باشد که تکمیل کننده استایل شما است.

کمربند: کمربند علاوه بر نگه داشتن لباس جنبه تزئینی نیز دارد. اگر لباسی می پوشید فیت بدن شما نیست یا زیادی ساده است می توانید با بستن یک کمربند استایل خود را بهبود بخشید.

اکسسوری مو: ریسه، گیره مو، سنجاق سر و تل سر از انواع اکسسوری های مو می باشند که علاوه بر کمک به نگه داشتن مو باعث زیبا تر شدن موی شما می شود.

خرید لباس و اکسسوری زنانه

اگرقصد خرید انواع محصولات مد و پوشاک را دارید می توانید به سایت دو ثانیه مراجعه کنید. در سایت دو ثانیه انواع لباس زنانه، کفش زنانه و اکسسوری زنانه در مدل ها و قیمت های متنوع وجود دارد که می توانید با توجه به نیاز، بودجه و سلیقه خود به راحتی خرید کنید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان