لوازم جانبی خودرو

لوازم جانبی خودرو از لوازم ضروری خودرو می باشد که هر خودرویی ملزم به داشتن بعضی از آن ها می باشد. و شامل انواع مختلفی هستند که هر کدام کاربرد های متفاوتی دارند و کمک می کنند تا راننده و سرنشینان احساس راحتی داشته باشند. از لوازم جانبی خودرو برای تعمیر کردن خودرو در موارد ضروری که شرایط و قصد رفتن به تعمیرگاه را ندارید، ایجاد امنیت خودرو، احساس راحتی و بر طرف نیازهای افراد در خودرو و ایجاد امکانات رفاهی لازم استفاده می شود.

لوازم جانبی خودرو شامل چه محصولاتی می باشند؟

لوازم جانبی خودرو دارای انواع مختلفی از محصولات می باشند که کاربردهای مختلفی دارند و شامل انواع لوازم تزئینی خودرو، لوازم سیستم صوتی و تصویری خودرو، لوازم نظافت و نگهداری خودرو، لوازم امنیت خودرو، تجهیزات بیرونی خودرو، ابزارهای خودرو و ... هستند.

دستمال نظافت خودرو: دستمال نظافت خودرو معمولا از جنس نخ می باشد و از آن برای تمیز کردن دست ها، شیشه های خودرو، آینه ها، سپر ها و... استفاده می شود.

جک خودرو: جک خودرو از لوازم جانبی ضروری خودرو در هنگام پنچر شدن لاستیک های خودرو می باشد که برای تعویض تایر خودرو به جک برای بلند کردن خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. جک های خودرو انواع مختلفی دارند. از جمله جک های خودرو می توان به جک های هیدرولیکی، جک هیدرولیک روغنی و جک سوسماری و جک برقی اشاره کرد.

آفتاب گیر توری خودرو: آفتاب گیر خودرو از جنس پلاستیک پلیمری است. این محصول از لوازم جانبی ضروری در فصل تابستان می باشد. آفتاب گیر خودرو بر روی شیشه های ماشین قرار می گیرد و از ورود آفتاب به داخل و گرم شدن فضای داخلی خودرو جلوگیری می کند.

قفل فرمان و پدال و زاپاس: این قفل ها از لوازم جانبی ایمنی ضروری برای ایجاد امنیت خودرو در زمان هایی که خودروی خود را خارج از پارکینگ پارک کرده اید، می باشند. این لوازم جانبی با قفل کردن فرمان، پدال و زاپاس از دزدیده شدن خودرو و زاپاس ماشین جلوگیری می کنند.

خوش بو کننده و تصفیه کننده ی هوای خودرو: خوش بو کننده هوای خودرو از لوازم جانبی برای نظافت خودرو می باشد که باعث خوش بو شدن هوای خودرو و مانع از ماندن بوهایی مثل دود، بنزین و... می شود.

کفپوش: کفپوش خودرو یکی از کاربردی ترین و ضروری ترین لوازم جانبی خودرو می باشد که جلوه ی زیبایی به فضای داخلی خودرو می بخشد و مانع از کثیف شدن کف خودرو می شود. در زمان خرید کفپوش خودرو به جنس و کیفیت و رنگ آن توجه ویژه ای نمایید. از ویژگی های یک کفپوش مناسب لغزنده نبودن آن زیر پای راننده می باشد.

هولدر مغناطیسی: از هولدر مغناطیسی برای نگهداری موبایل بر روی آن در جلوی خودرو استفاده می شود. هولدرهای مغناطیسی بر روی دریچه های کولر نصب می‌شوند تا برای زمان هایی که در حال رانندگی می‌باشید بتوانید برای جواب دادن به تلفن و یا مسیریابی به راحتی از گوشی موبایل خود استفاده کنید.

باران گیر یا بادگیر: باران گیرها ابزارهای پلاستیکی هستند که بالای شیشه ی پنجره خودرو قرار می گیرند و مانع از ورود گرد و غبار و باران به داخل ماشین می شود.

چادر خودرو: چادر خودرو نیز یکی دیگر از لوازم ضروری خودرو می باشد. چادر خودرو فواید زیادی دارد که از جمله فواید آن می توان مانع از آسیب های ناشی از آفتاب و اجسام خارجی و جلوگیری از کثیف شدن خودرو در برابر برف و باران را نام برد. 

لاستیک زاپاس: یکی دیگر از لوازم جابی خودرو لاستیک زاپاس می باشد که در مواقعی که لاستیک پنچر و یا آسیب می بیند، لاستیک زاپاس می تواند کمک خوبی برای راننده باشد.

روکش صندلی: روکش صندلی از صندلی فابریک خودرو در برابر آلودگی و نور آفتاب محافظت می کند

در هنگام انتخاب و خرید لوازم جانبی خودرو باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید روکش صندلی خودرو به جنس و کیفیت آن توجه کنید که در برابر نور آفتاب آسیب نبیند. ضد تعریق بودن روکش صندلی نیز از نکات مهم دیگر در هنگام خرید محصول می باشد تا در رانندگی های طولانی مدت راننده و سرنشینان دچار تعریق شدید نشوند.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان