جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

لاستیک خودرو

لاستیک خودرو

از گذشته تاکنون ، مردم از وسایل نقلیه برای سرعت بخشیدن به حمل و نقل استفاده می کنند. ایمنی هنگام مسافرت با ماشین بسیار مهم است. قبل از مسافرت ، کل ماشین باید بررسی شود. یکی از مهمترین قطعات خودرو لاستیک است. وقتی لاستیک آنطور که باید نیست ، نمی توان انتظار کارایی بالایی را از ماشین داشت. وسیله نقلیه با لاستیک نامناسب کارایی خوبی ندارد و ممکن است باعث تصادف شود. لاستیک ها با توجه به بسیاری از ویژگی ها تقسیم می شوند. هر اتومبیل مارک و مدل لاستیک مخصوص به خود را دارد. این لاستیک ها که با خودرو سازگار هستند ، کارایی و ایمنی رانندگی را فراهم می کنند. لاستیک ها با توجه به مدل و همچنین با توجه به فصل تغییر می کنند. لاستیک ها به لاستیک تابستانی ، لاستیک زمستانی و لاستیک فصلی تقسیم می شوند. لاستیک تابستانی مخصوص فصل تابستان طراحی شده و در هوای گرم از هندلینگ خوبی برخوردار است. لاستیک های فصلی برای تمام فصول سال سواری متوسطی را ارائه می دهند. چسبندگی خوبی روی سطوح مرطوب و خشک دارد. لاستیک های زمستانی رانندگی ایمن در زمستان را تضمین می کنند. رانندگی در هوای برفی بدون داشتن لاستیک زمستانی می تواند خطرناک باشد.

مدل ها و ویژگی های تایر زمستانی

مدل های لاستیک زمستانی در بسیاری از ویژگی ها متفاوت است. خرید لاستیک زمستانی در اکثر کشورها اجباری است. لاستیک های تولید شده به طور خاص برای شرایط زمستانی از لاستیکی ساخته شده اند که چسبندگی بالایی داشته باشند. لاستیک های زمستانی که نسبت به دیگر لاستیک های عریض عرض بیشتری دارند ، برای جلوگیری از لیز خوردن در تپه های برفی طراحی شده اند. این نوع لاستیک ها کانال های اضافی دارد که از تجمع برف جلوگیری می کند. گل میخ های موجود در بعضی از لاستیک های زمستانی برای هندلینگ قوی بسیار مهم هستند. این ناخن ها در برابر یخ زدن کار می کنند. با چسبندگی مناسب در جاده های لغزنده ، لاستیک های زمستانی نگهدارنده جاده باعث بهبود کشش می شوند. پس از خرید لاستیک زمستانی ، لازم است لاستیک ها به خوبی نگهداری شوند تا مدت ها از آنها استفاده کنید. با مراقبت مناسب می توان سالها از لاستیک های زمستانی استفاده کرد. لاستیک های زمستانی اگر در کیسه های مخصوص همراه خود نگهداری شوند ، عمر طولانی دارند. لاستیک ها ممکن است با استفاده مکرر فرسوده شوند و وقتی لاستیک های فرسوده مورد توجه قرار نگیرند ، می توانند خطرناک باشند. برای جلوگیری از این وضعیت لاستیک های زمستانی باید مرتباً چک شوند. سرعت در هنگام رانندگی در برف زمستانی مهم نیست. وسیله نقلیه سریع می تواند روی برف و یخ سر بخورد. علاوه بر این ، رانندگی سریع در زمین های برفی نیز می تواند باعث ترمز سخت شود. وسیله نقلیه با ترمز نامناسب ممکن است روی یخ بلغزد و باعث تصادف شود. به همین دلیل ، خرید تایر با چسبندگی بسیار مهم است.اگر در مقصد برف و یخ زیاد باشد ، لاستیک زمستانی کافی نیست. در چنین مواردی وجود زنجیر چرخ در خودرو ضروری است. لاستیک های زمستانی که از نظر ایمنی بسیار مهم هستند ، باید از مارک های معتبر و شناخته شده خریداری شوند. با استفاده از جستجو و تحقیق می توانید به راحتی این مارک ها را پیدا کنید. پس از تصمیم گیری در مورد نام تجاری ، مدل ها باید مورد تحقیق قرار گیرند. لاستیک های زمستانی مدل های زیادی دارند. این تایرها از نظر خصوصیات متفاوت هستند. شکل لاستیک ، درجه گرفتن ، ضخامت ، عرض ، اندازه ، عمق آج ، سال ساخت و عمر مفید از ویژگی های متمایز کننده مدل ها از یکدیگر است. با بررسی دقیق این ویژگی ها می توان یک تایر مناسب زمستانی متناسب با نیاز کاربر انتخاب کرد.

قیمت تایر زمستانی

قیمت لاستیک های زمستانی با توجه به بسیاری از ویژگی ها متفاوت است. این ویژگی ها با توجه به اندازه ، عرض ، شکل ، ضخامت ، عمق آج و عمر مفید تایر متفاوت است. قیمت تایرهای زمستانی برای بسیاری از ویژگی ها متفاوت است. مارک تایر زمستانی یکی از عوامل تعیین کننده از نظر قیمت است. مارک های خاص تایر وجود دارد. این مارک ها با توجه به کیفیت خود قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند. یکی از مهمترین عوامل موثر در قیمت لاستیک های زمستانی ، سختی لاستیک است. درجه سختی بستگی به شرایط دارد. لاستیک های معمولی 4 فصلی زیر 7 درجه سختی هستند. با این حال ، در شرایط شدید آب و هوایی ممکن است یک تایر زمستانی با درجه سختی بالاتر مورد نیاز باشد. بنابراین ، لاستیک های زمستانی مناسب برای ایمنی و سلامتی خریداری می شوند. لاستیک های زمستانی با درجه سختی بالا مانع از لغزش می شوند و از تصادف محافظت می کنند زیرا باعث بهتر نگه داشتن جاده می شوند. دلیل دیگر اختلاف قیمت ، ماده لاستیک است. لاستیک های ساخته شده از مواد بهتر گران تر از سایرین هستند. هرچه عمق آج بیشتر باشد ، بازدهی خودرو نیز بیشتر خواهد بود. لاستیک آج عمیق چسبندگی بهتری در جاده ایجاد می کند. از آنجا که این یک ویژگی یک ارزش افزوده است ، عمق آج نیز یکی از عوامل موثر بر قیمت است.

هنگام خرید لاستیک زمستانی به کدام ویژگی ها باید توجه کرد؟

در هنگام خرید لاستیک های زمستانی ویژگی های زیادی وجود دارد که برای خودرو شما مهم است. این ویژگی ها با توجه به نیاز کاربر متفاوت است. از آنجا که مارک های تایر زمستانی از ویژگی های مختلفی برخوردار هستند ، گزینه های متفاوتی را ارائه می دهند. در زمستان مهمترین نکته ای که باید هنگام خرید لاستیک در نظر گرفت مناسب بودن تایر برای اندازه وسیله نقلیه است. هر شرکت خودروسازی وسایل نقلیه با اندازه تایرهای مختلف تولید می کند. می توانید بررسی کنید که کارخانه ی لاستیک سازی که می خواهید انتخاب کنید ، لاستیک زمستانی دارد؟ لاستیک های زمستانی در جاده های خشک ، مرطوب و برفی باید قدرت ترمزگیری و کشش خوبی داشته باشند. مسئله دیگری که باید هنگام خرید لاستیک زمستانی به آن توجه کنید ، عمق آج لاستیک است. لاستیک هایی با عمق آج گسترده ، لغزندگی کمتری دارند و از حوادث احتمالی محافظت می کنند. برای این منظور ، عمق آج لاستیک باید حداقل 4 میلی متر باشد. مسئله دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد ، تاریخ ساخت تایر است. لاستیک هایی با تاریخ تولید بیشتر از 5 سال نباید استفاده شوند. با تحقیق در مورد ویژگی های تایر زمستانی می توانید محصول مناسب خود را پیدا کنید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان