جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

سایر گروه بندی های ابزار غیر برقی

ابزار غیر برقی

ضروری ترین ابزارهای غیر برقی

وجود بعضی از ابزارهای دستی و غیر برقی برای هر خانه ای ضروری است تا در مواقع لزوم مثل عوض کردن واشر، نصب تابلو، باز و بسته کردن پیچ ها، بعضی تعمیرات معمول و ضروری، زدن میخ و... با کمک این ابزارها و بدون نیاز به تعمیرکار بتوان انجام داد و در هزینه ها نیز صرفه جویی کرد. چکش، چراغ قوه، چسب، پیچ گوشتی، فازمتر، متر، انبر، منگنه دستی و آچار از ابزارهای ضروری غیر برقی در خانه هستند.

چکش: چکش یکی از مهم ترین ابزار های غیر برقی در خانه می باشد که برای زدن میخ بر دیوار به منظور نصب تابلو و آینه و یا بر روی سطوح دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. بعضی از چکش ها نیز وجود دارند که دارای سر میخ کش هستند و برای بیرون کشیدن میخ های قدیمی از سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

چراغ قوه: چراغ قوه ابزاری است که معمولا با باتری کار می کند و برای استفاده در مکان های تاریک کاربرد دارد.

چسب: چسب ها در انواع نواری، مایع و اسپری وجود دارد و برای چسباندن و اتصال دو قطعه به هم مورد استفاده قرار می گیرد. چسب توانایی اتصال انواع قطعه های کاغذی، چوبی، فلزی و شیشه ای و... دارند.

پیچ گوشتی: از پیچ گوشتی ها برای باز کردن انواع پیچ ها استفاده می شود . پیچ گوشتی ها در سه نوع دستی، برقی و شارژی وجود دارند. دوسو، چهارسو، شش سو، مربعی و ستاره ای از انواع پیچ گوشتی ها هستند.

فازمتر: فازمترها در ظاهر شبیه به پیچ گوشتی ها هستند و از آن برای باز و بسته کردن پیچ ها نیز استفاده می شوند. اما کاربرد اصلی فازمترها تشخیص وجود یا عدم وجود جریان برق می باشد. فازمترها دارای لامپ هستند که وقتی آن را درون پریز یا روی سیم قرار دهیم اگر دارای جریان برق باشند لامپ آن روشن می شود.

متر: متر یکی از ابزار های پر استفاده در منازل می باشد که از اهمیت زیادی برخوردار است و برای اندازه گیری مورد استفاده قرار می گیرد.

انبر: از انبر برای خم کردن پیچ ها، نگه داشتن، چرخاندن، بریدن سیم، استفاده می شود. انبر دست، سیم چین و دم باریک از انواع انبرها می باشند.

آچار: آچار یکی از کاربردی ترین ابزارهای غیر برقی است که برای باز کردن انواع مهره ها و پیچ ها استفاده می شود. آچار فرانسه و کلاغی از مهم ترین آچارها می باشند. نوع دیگری از آچارها وجود دارند که دارای فازمتر هستند.

منگنه دستی: منگنه دستی یک ابزار کاربردی و حرفه ای است که برای نصب پارچه و نصب ورق های عایق و صفحات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید ابزار های غیر برقی

اگر در انجام کارهای فنی و تعمیراتی یک فرد حرفه ای هستید بهتر است یک جعبه ابزار کامل با تمام ابزار های برقی تهیه کنید اما در غیر این صورت اگر فقط کارهای ساده و تعمیرات معمولی می خواهید انجام دهید نیازی به خرید یک جعبه ابزار با تمام امکانات نیست بلکه خرید یک آچار فرانسه و یک پیچ گوشتی که قابلیت تعویض سری دارند انتخاب بهتری است.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان