دکوراتیو

پس از قرار دادن هر یک از وسایل منزل در جای خود دکوراسیون منزل با استفاده از لوازم دکوری شیک و فانتزی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. لوازم دکوراتیو از مهم ترین آیتم ها برای زیبا تر کردن فضای داخلی خانه می باشد. برای خرید لوازم دکوراتیو برای منزل با توجه به متراژ و شکل فضای خانه، میزان نور و سنتی یا مدرن بودن فضای خانه گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. البته به این مورد هم باید توجه کنید که از لوازم دکوری باید به اندازه و در جای درست و با توجه به سبک منزل استفاده شود و استفاده‌ی بی رویه از این لوازم به جای زیباتر شدن فضای منزل می تواند نتیجه کاملا برعکس داشته باشد.

انواع لوازم دکوراتیو منزل

لوازم دکوری دارای انواع مختلفی در طرح و رنگ و جنس های متفاوت و با توجه به سلایق متفاوت افراد برای استفاده در قسمت های مختلف منزل مثل دکوراسیون پذیرایی، دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون آشپزخانه و حتی سرویس های بهداشتی وجود دارد که شامل: آینه های مختلف قدی و دیواری، مبلمان خانگی، میز جلو مبلی، جا کفشی، انواع تابلوهای دیواری، ساعت های دیواری و رومیزی، انواع مجسمه های دکوری، شمع، شمعدان، گل و گلدان و... می باشد. میز اداری، صندلی اداری، میز و صندلی انتظار و کمد و قفسه اداری از اصلی ترین لوازم دکوراسیون اداری و لوازم تزئینی مربوط به فعالیت کاری، تابلو های مدرن از لوازم تزئینی اداری می باشند. شلف های طبقه بندی شده برای نگهداری انواع بانکه ها و ادویه جات، انواع آویزها و گلدان ها، ظروف فانتزی برای نگهداری مایع ظرفشویی و... از لوازم دکوری آشپزخانه می باشند. از لوازم دکوری سرویس بهداشتی می توان شلف و استندهای شامپو و صابون، ظروف نگهداری مایع ظرف شویی، آینه، شمع و انواع خوشبو کننده های محیط را نام برد.

اهمیت استفاده از لوازم دکوراتیو

اکسسوری ها و لوازم دکوری حتی در اندازه های کوچک مثل یک شمع، عود و یا یک گلدان کوچک تاثیر و اهمیت بسیار زیادی در روحیه افراد و زیباتر کردن فضا دارند، که به چند مورد از این لوازم و اهمیت آن ها می پردازیم.

ساعت: ساعت یک وسیله بسیار کاربردی است که علاوه بر نشان دادن زمان جنبه تزئینی و دکوری نیز دارد. ساعت ها در مدل های مختلف دیواری، رومیزی و ایستاده در جنس های مختلف آینه ای، شیشه ای، فلزی، چوبی و برنزی وجود دارند.

آینه و کنسول: امروزه آینه و کنسول نقش بسیار زیادی در دکوراسیون منازل دارند و افراد زیادی از آن در منزل استفاده می کنند. کنسول ها از جنس های مختلف آینه ای، فلزی و چوبی در سبک های مختلف مدرن و سنتی و یا کلاسیک در بازار وجود دارند که خرید و انتخاب هر کدام از آن به فضای محیط و سلیقه شما بستگی دارد.

آباژور: آباژورها در انواع مختلف ایستاده، رومیزی و پایه دار هستند که با ایجاد نورهای غیر مستقیم و ملایم فضایی آرام و لذت بخش ایجاد می کنند. آباژورها از لوازم دکوری پرطرفدار می باشد که در مدل های مختلف برای انواع سلیقه ها وجود دارد.

سبدهای حصیری: امروزه از سبدهای حصیری برای استفاده های گوناگون از جمله سبد وسایل و لباس های اضافه در خانه ها استفاده می شود.

تابلو: تابلو از جمله اکسسوری می باشد که به راحتی در محیط جلب توجه می کند و می تواند تصویری از منظره و طبیعت، نقاشی در سبک های مختلف و یا عکس خانوادگی باشد که افراد با توجه به سلیقه خود انتخاب و نصب می کنند.

گلدان: افراد زیادی از گلدان ها برای دکور محیط استفاده می کنند که دارای جنس های متنوع سفالی، فلزی و... وجود دارد که با توجه به سلیقه خود می توانید تهیه کنید.

خرید لوازم دکوراتیو لوکس

در خرید لوازم دکوراتیو دقت کنید لوازم مناسب با فضای آن محیط انتخاب کنید. اگر برای محیط کاری می خواهید لوازم دکوری تهیه کنید باید متناسب با آن شغل باشند. به عنوان مثال برای دفاتر حقوقی بهتر است از تصاویر اشخاص برجسته و یا مجسمه هایی مثل ترازوی قانون استفاده شود. یا برای منازل باید با توجه به سبک مدرن یا کلاسیک و یا سنتی بودن فضای محیط لوازم دکوری انتخاب کنند. نکته بعدی انتخاب درست رنگیندی این لوازم می باشد که باید حتما مکمل یکدیگر باشند. مثلا اگر بیشتر لوازم محیط دارای رنگ های سرد و خنثی هستند بهتر از تعدادی لوازم دکوری با رنگ های گرم استفاده کنید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان