جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

رده انرژی


ظرفیت سرمایش


ظرفیت گرمایش


قیمت بروز انواع کولرهای گازی و تهویه مطبوع در برندهای مختلف

کولر گازی

کولرهای گازی که به طور مکرر در کشورهایی با چهار فصل استفاده می شوند ، در کشور ما نیز دارای کاربرد وسیعی هستند. در کشور ما که تابستان ها گرم است ، به طور کلی از کولر گازی برای خنک سازی استفاده می شود. کولر گازی؛ مخصوصاً برای استفاده در مراکز خرید ، بانکها ، حمل و نقل عمومی ، خانه ها و سایر مناطق خصوصی طراحی شده است. زمانی که کولرهای گازی برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفتند ، به دلیل مصرف بالای انرژی در بسیاری از مناطق ترجیح داده نشدند. با این حال ، به لطف پیشرفت های فن آوری ، مصرف انرژی کولرهای گازی به حداقل میزان کاهش یافته است. به این ترتیب امکان گرم شدن یا خنک شدن با حداقل مصرف انرژی ، حتی در مکانهایی با استفاده خصوصی هم فراهم شده است. استفاده از کولر در وسایل نقلیه از راه دور یا حمل و نقل عمومی در تابستان بسیار زیاد است. حتی در وسایل نقلیه شخصی ، استفاده از کولر در تابستان افزایش می یابد. با توجه به موقعیت کشور ما ، ماه های تابستان گرم است. از آنجا که آب و هوای گرم دارد ، استفاده از تهویه مطبوع بیش از حد متوسط ​​است. تقریباً تمام مارک های کولر گازی در جهان فعالانه فعالیت می کنند.

انواع مدل های کولر گازی

کولرهای گازی در مدل های مختلف برای مناطق مختلف طراحی شده اند. کاربران قطعاً باید قبل از انتخاب محصول از کمک حرفه ای و تحقیق مقدماتی استفاده کنند. انتخاب های مدل مناسب منطقه ای که در آن استفاده می شود هم به دستگاه آسیب می رساند و هم باعث افزایش مصرف انرژی می شود. کولرهای گازی را می توان با توجه به مناطق مورد استفاده از آنها در نوع خانگی ، نوع کاست ، نوع اتاق نشیمن ، نوع کانال و تهویه مطبوع قابل حمل طبقه بندی کرد. کولرهای گازی خانگی معمولاً به صورت دیواری استفاده می شوند. این کولرها که عموماً در منازل و ادارات استفاده می شوند ، در فضاهای کوچک (small) موثر هستند. در عین حال ، با مصرف کم انرژی ، کارایی را افزایش می دهد. از طرف دیگر ، کولرهای گازی از نوع کاست ، کولرهای گازی هستند که در مناطق وسیع نصب شده بر روی سقف های معلق ، سرمایش و گرمایش موثر را ایجاد می کنند. آنها به طور کلی در مناطق وسیعی مانند مراکز خرید با سقف مناسب استفاده می شوند. از کولرهای گازی از نوع هال در مناطق وسیعی استفاده می شود که سقف آنها برای تهویه مطبوع نوع کاست مناسب نیست. اگر ناحیه ای که از کولر استفاده می شود زیاد باشد ، می توان بیش از یک محصول استفاده کرد. اگر کولر گازی نیاز به جابجایی مداوم در محلی که از آن استفاده می شود ، تهویه مطبوع قابل حمل را می توان ترجیح داد. پس از انتخاب مناسب نوع کولر گازی که باید استفاده شود ، باید ظرفیت خنک سازی متناسب با منطقه ای که کولر گازی در آن استفاده می شود ، تعیین شود. این ظرفیت به عنوان BTU مشخص شده است که مخفف واحد حرارتی انگلیس در کولرهای گازی است. همانطور که در ابتدا گفته شد ، نباید کولر گازی را بدون کمک حرفه ای انتخاب کنید. با این حال ، محاسبه BTU با ضریب منطقه ای که در آن هستید به راحتی قابل انجام است. به طور کلی ، در مدل های تهویه مطبوع از ظرفیت خنک کننده 7000 BTU شروع می شود. ظرفیت های خنک کننده در مقادیری مانند 9000 ، 12000 ، 15000 ، 18000 ، 24000 ، 48000 BTU وجود دارد. کولرهای گازی با 12000 BTU معمولاً برای فضاهایی با 20 مترمربعی کافی هستند. اگر قرار است تهویه مطبوع برای استفاده در فضاهای بزرگتر خریداری شود ، 18000 BTU مناسب است. محصولی که می تواند برای یک فضای بزرگ دیگر مورد استفاده قرار گیرد ، تهویه مطبوع 24000 BTU است. در راستای توصیه های تیم های حرفه ای ، از تهویه مطبوع 9000 BTU نیز می توان استفاده کرد. یکی دیگر از محصولات پیشنهادی تهویه مطبوع 9000 15000 BTU است. در تنظیمات تهویه مطبوع قابل حمل ، باید توجه داشت که شلنگ تخلیه کولر باید خارج از اتاق گسترش یابد. در حالی که هوای گرم گرفته شده از محیط تخلیه می شود ، هوای تمیزی که از خارج فیلتر می شود خنک شده و به محیط داده می شود. کولرهای گازی همچنین توانایی فیلتر کردن هوای محیط را دارند.

قیمت انواع کولرهای گازی

قبل از خرید کولر ، باید تحقیق شود. طبق نتایج تحقیق ، قیمت مدل های با ظرفیت خنک کننده مناسب با توجه به متر مربعی که محصول در آن استفاده می شود ، بررسی می شود. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط تیم بازبینی ، می توانید با استفاده از ویژگی فیلتر قیمت در صفحه 2sanie.com محصولی را مشاهده کنید که بیش از بودجه شما نباشد.به وسیله جستجو مطابق با ویژگی های مدل جستجو شده از قسمت فیلتر در وب سایت 2ثانیه ، مناسب ترین قیمت کولر را می توان یافت. پس از تعیین ویژگی های تهویه مطبوع برای خرید ، فقط انتخاب مارک باقی می ماند. عواملی که بر قیمت کولر گازی تأثیر می گذارد نوع تهویه هوا ، سطح BTU ، کلاس انرژی و مارک تجاری است. در چنین مواردی ، تنظیم شاخص قیمت بین کلاس انرژی و گزینه های تجاری ضروری است. اگر کالایی که باید خریداری شود ، مانند 15000 BTU ، به مدت طولانی در طول روز استفاده شود ، داشتن یک کلاس انرژی بالا مفید است. کولرهای گازی با کلاس انرژی بالا به لطف مصرف کم انرژی در طولانی مدت سود بیشتری نسبت به سایر کولرهای گازی دارند. مبلغ اضافی پرداخت شده هنگام خرید در کوتاه مدت در استفاده مداوم و در دراز مدت در استفاده های گاه به گاه استهلاک می شود.

در خرید کولرهای گازی کدام ویژگی ها باید در نظر گرفته شود؟

مدل هایی با ظرفیت خنک کننده btu پایین که به دلیل قیمت مناسب خریداری می شوند ، برای منطقه ای که در آن هستند کافی نیستند. علاوه بر این ، مصرف انرژی در حال افزایش است و این کولرهای گازی خریداری شده برای سودآوری به کاربر آسیب می رسانند. مهمترین نکته ای که در هنگام انتخاب مدل باید مورد توجه قرار گیرد ، انتخاب محصولی با ظرفیت کافی برای محیطی است که کولر گازی در آن نصب خواهد شد. مسئله دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد ، کلاس انرژی است. به خصوص ، مدل هایی با ویژگی اینورتر تهویه مطبوع با صرفه جویی در مصرف انرژی بالا ترجیح داده می شوند. درصورتی که کولرهای گازی با کلاس انرژی پایین یا کولرهای گازی با ظرفیت خنک کننده btu ناکافی به منظور صرفه جویی در زمان خرید ترجیح داده شوند ، این محصولات در هنگام استفاده ضرر دارند. نکته دیگری که هنگام خرید کولر باید به آن توجه کنید ، فاصله بین بخش داخلی و بخش خارجی کولر است. اگر این فاصله بیش از استانداردهای خاص باشد ، اتلاف انرژی اتفاق می افتد.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان