شستشو و نظافت

شست وشو و نظافت منزل امری بسیار مهم و ضروری برای پاکیزه نگه داشتن خانه و لوازم منزل از قبیل فرش و مبل و... می باشد. علت مهم بودن این مسئله این است که باکتری ها و ویروس ها در محیطی که آلوده و کثیف باشند به سرعت رشد می کنند که این موضوع باعث بروز انواع بیماری های مختلفی از جمله بیماری ریوی در افراد می شود. یک خانه و محیط تمیز محلی امن برای امنیت از نظر سلامتی می باشد، به همین جهت نظافت و بهداشت منزل بسیار مهم است و وسایل منزل از قبیل فرش، ملافه ها و مبلمان باید همیشه تمیز باشند.

انواع لوازم شست و شو و نظافت

شست و شو و نظافت منزل بدون استفاده از لوازم مخصوص برای این کار امکان پذیر نمی باشد. این لوازم در انواع مختلف برقی و غیر برقی وجود دارند و شامل: مواد شوینده، جارو برقی، اتو، ماشین لباس شویی، بخارشوی، جارو شارژی و سایر ابزار نظافت می باشند، که لوازم ضروری شست وشو و نظافت برای هر خانه هستند و کار نظافت را برای هر فردی آسان می کنند.

مواد شوینده: مواد شوینده شامل موادی مثل: مایع ظرف شویی، مایع لباس شویی، شامپو فرش، مایع دست شویی، انواع شوینده های سطوح، شیشه پاک کن و پودر لباس شویی می باشند که برای از بین بردن انواع آلودگی ها و میکروب ها مورد استفاده قرار می گیرند.

تی: تی یک ابزار نظافت ضروری در خانه برای تمیز کردن دیوارها و یا پاک کردن گرد و خاک از سطح سرامیک ها است که مورد استفاده قرار می گیرد. بعضی از تی ها دارای مخزن آب پاش هستند که می توانید آب یا مواد شوینده داخل مخزن بریزید و بر روی دیوار و سرامیک ها اسپری کنید و تی بکشید.

جاروبرقی: وجود گرد و خاک بر روی سطح فرش و مبلمان ممکن است باعث بروز بیماری های تنفسی شود به همین جهت باید حتما تمیز شوند. جارو برقی از لوازم برقی ضروری برای نظافت می باشد که به کار نظافت سرعت می بخشد. جارو برقی دارای سری های مختلفی باشد که هر کدام از آنها برای تمیز کردن سطوح مختلف مثل پارکت، فرش، سرامیک و گوشه های در و پنجره مورد استفاده قرار می گیرند.

جارو شارژی: جارو شارژی ار پر طرفدارترین لوازم برقی برقی می باشد و در دو نوع دستی و پارویی وجود دارد. البته بعضی از جارو های شارژی نیز وجود دارند که هم به صورت دستی و هم به صورت پارویی می توان از آن استفاده کرد. یکی از مزیت هایی که جارو های شارژی نسبت به جارو برقی دارند این است که دیگر لازم نیست نگران کوتاه بودن سیم جارو باشید.

بخار شوی: بخار شوی کاربرد های مختلفی دارد و از آن برای تمیز کردن فر، گاز، یخچال، مبلمان، سرویس بهداشتی، پرده، ماشین، شیشه،سرامیک، پارکت ها و... استفاده می شود. یکی ااز دلایل محبوبیت این وسیله همین پر کاربرد بودن آن است.

شیشه پاک کن: شیشه پاک کن از پر استفاده ترین وسایل نظافت در منزل و محیط های اداری می باشد که برای تمیز کردن انواع سطوح شیشه ای مثل میز و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دستکش: برای محافظ از دست های خود در برابر مواد شوینده های بسیار قوی و آب گرم در هنگام نظافت و شستن ظروف استفاده از دستکش بسیار ضروری می باشد.

جارو و خاک انداز: از جارو خاک انداز برای جمع کردن آشغال های خشک و خورده شیشه از سطح زمین و ریختن آن به سطل زباله استفاده می شود.

دستمال های مخصوص گردگیری: دستمال های مخصوص گردگیری را می توان هم با استفاده از مواد شوینده و هم بدون مواد شوینده برای گردگیری استفاده کرد.

لوازم ضروری برای نظافت و شست و شو

از لوازم ضروری برای نظافت آشپزخانه می توان به پاک کننده گاز  با استفاده از اسکاچ برای تمیز کردن سطح گاز از چربی ها و پاک کننده چند منظوره برای پاک کردن بخش های زیادی از آشپزخانه با کمک  دستمال های مخصوص گردگیری استفاده کرد. تی، جارو و خاک انداز و مواد شوینده نیز از لوازم ضروری نظافت برای کف منزل می باشند. لوازم ضروری نظافت سرویس های بهداشتی شامل فرچه و شوینده های چند منظوره و شیشه پاک کن، دستمال گرد گیری، شامپو فرش ، جارو برقی و بخار شوی سایر لوازم ضروری برای منزل می باشند

خرید لوازم شست و شو و نظافت

در سایت دو ثانیه انواع لوازم شست و شو و نظافت شامل مواد شوینده و ابزار های نظافت از نوع برقی و غیر برقی با قیمت های متفاوت وجود دارد که با مقایسه کردن آن ها می توانید بدون رفتن به فروشگاه ها در خانه به صورت آنلاین خرید کنید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان