جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

محتوای آموزشی

پیشرفت تکنولوژی سبب تغییر در روش های آموزشی و یادگیری شده است. یکی از این تغییرات تولید انواع محتواهای آموزشی است. مجموعه های آموزشی با هدف یادگیری و آموزش غیر حضوری تولید شده اند. از آنجایی که امکان حضور در مراکز مختلف آموزشی و یادگیری مباحث مختلف به صورت حضوری وجود ندارد و یا بسیار سخت است، استفاده از مجموعه های آموزشی در حوزه های مختلف مثل آموزش موسیقی، آموزش زبان های مختلف، مجموعه های کمک آموزشی تحصیلی، فرهنگ و هنر، حقوق و مدیریت، معماری و دکوراسیون، آموزش نرم افزار و کامپیوتر و... به صورت نرم افزار، ویدئو، کتاب و... که علاقه به یادگیری آن دارید توصیه می شود تا در خانه بدون نیاز به حضور در مراکز آموزشی اقدام به یادگیری مباحث مورد علاقه کنید. مجموعه های آموزشی قیمت مناسبی دارند که این مقرون به صرفه بودن از مزیت های این محتواهای آموزشی هستند. بعضی از مجموعه های آموزشی شامل ویدئو، عکس و صدا هستند، یعنی چند رسانه ای می باشند. چندرسانه ای بودن مجموعه های آموزشی به یادگیری و فهم محتوای آموزشی کمک بسیاری می کنند.

انواع آموزش های محتواهای آموزشی

مجموعه های آموزش زبان: مجموعه هایی هستند که به صورت نرم افزار، کتاب و... با هدف آموزش و یادگیری زبان های مختلف تولید شده اند. بعضی از آن ها شامل همه ی مهارت های یادگیری زبان مثل لغات، مهارت های شنیدنی، مکالمه، آموزش گرامر و مهارت های گفتاری می باشند و بعضی دیگر نیز فقط برای آموزش یکی از مهارت های آموزش زبان هستند. کتاب های Top Notch ،American English File (مناسب آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان)، First Friends ( که دارای کتاب کار، کتاب راهنمای استاد، منابع امتحانی و... است) و Family and Friends از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی هستند.

مجموعه های آموزش موسیقی: محتواهای بسیار زیادی برای آموزش و یادگیری انواع سازهای موسیقی به صورت کتاب و نرم افزار وجود دارد. پکیج آموزش میکس و مسترینگ موسیقی ایزوتوپ به زبان فارسی، پکیج آموزش آهنگ سازی استدیو وان، پکیج آموزش آهنگ سازی FL Studio، پکیج آموزش آهنگسازی هانس زیمر، پکیج آموزش گیتار پاپ، کتاب آوای پیانو از بهترین پکیج های آموزش موسیقی هستند.

مجموعه های آموزش تحصیلی: برای کمک به یادگیری مباحث درسی نرم افزار ها و کتاب های زیادی برای همه ی درو و پایه ها وجود دارند. در هر یک از این بسته های آموزشی تمام مباحث و موضوعات یک درس از یک پایه قرار دارند. بعضی از مجموعه های آموزش تحصیلی نیز هستند که دارای تمام دروس یک پایه می باشند که با توجه به نیاز خود می توانی به دلخواه یکی از این بسته ها را تهیه کنید. نشر اندیشه سازان روشنگر، نشر کتابک، نشر الو استاد، نشر لیموفام، نشر آوند دانش، نشر کانون علمی نخبگان شریف، نشر دنیای نرم افزار سینا و نشر ویرا پارسیان از مهم ترین انتشارات محتواهای آموزش تحصیلی هستند.

بهترین شرکت تولید کننده نرم افزار های آموزشی

با پیشرفت تکنولوژی نرم افزارهای زیادی در زمینه های مختلف برای راحت تر پیش بردن کارها تولید شده اند که برای کار با این نرم افزارها نیاز به یادگیری و مهارت دارید. به همین جهت شرکت پرند اقدام به تولید نرم افزارهای آموزشی که هر یک دارای اطلاعات و کاربردهای خاص خود هستند. از ویژگی های نرم افزارهای آموزشی شرکت پرند می توان به استفاده از انیمیشن برای یادگیری بهتر مفاهیم، استفاده از برترین گویندگان کشور که مطالب را بدون خستگی و در بالاترین حد به مخاطب ارائه می دهند، آزمون های عملی و تستی، قیمت مناسب این نرم افزارها و... اشاره کرد. ازجمله نرم افزارهای آموزشی شرکت پرند نرم افزار آموزش فتوشاپ، نرم افزار های آموزش زبان های برنامه نویسی مثل پایتون، پی اچ پی، جاوا اسکریپت، نرم افزار آموزش SQL Server، نرم افزار آموزش مهارت های پایه ای کامپیوتر مثل پاور پوینت، اکسل، اکسس، ورد و... هستند. هر کدام از ان نرم افزارها دارای سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته هستند.

 ویژگی های یک نرم افزار آموزشی خوب

نرم افزارهای دارای محتوای آموزشی چند رسانه ای برای یادگیری سریع تر و بهتر، قابلیت استفاده نامحدود و چند باره در هر زمان برای شنیدن و یادگیری بهتر، استفاده راحت و دسترسی سریع به بخش های مختلف نرم افزار، قیمت مناسب، دارای بخش های آزمون و تست زدن، سرویس پشتیبانی در صورت بروز مشکل، خدمات پس از فروش و بخش جداگانه برای انجام تکالیف از ویژگی های یک نرم افزار خوب و با کیفیت هستند.

خرید محتواهای آموزشی

نکته ای که در هنگام خرید همه ی محتواهای آموزشی در هر زمینه ای باید به آن توجه کنید این است که مجموعه ی آموزشی مورد نظر حتما به روز و جدیدترین نسخه و دارای قیمت مناسب باشد. برای خرید مجموعه های آموزشی کمک تحصیلی سعی کنید فقط برای مطالبی که قصد یادگیری آن را دارید محتوای آموزشی خریداری کنید نه تمام دروس. نکات مهمی که در خرید پکیج های آموزش زبان باید به آن دقت کنید این است که تمام مطالبی که قصد یادگیری آن را دارید بدون نیاز به دوره های آموزش مکمل داشته باشد به عنوان مثال برای یادگیری مبحث گرامر پکیجی انتخاب کنید که دارای تمام مطالب گرامر باشد.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان