جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

حوله کودک و نوزاد

برای آرامش و شادابی و سلامت کودک هیچ چیز به اندازه ی حمام کردن نمی تواند مفید باشد. یکی از ملزومات مهم برای حمام کردن کودک حوله می باشد که باعث خشک شدن کل رطوبت پوست نوزادان می شود. حوله کودک و نوزاد باید نرم و لطیف و ضد حساسیت باشد تا باعث اذیت شدن پوست آن ها نشود. حوله ها معمولا از جنس های مختلف مثل پشم، پنبه، پارچه و دستمال کاغذی تولید می شوند. حوله ها در انواع مختلف با طرح های متفاوت وجود دارند. پنبه های به کار رفته در تولید حوله ها خود از سه نوع پنبه مصری، پنبه سوپیما و پنبه استاندارد می باشند. پنبه مصری رشته های بلندی دارند و رطوبت را خیلی خوب جذب می کنند. این پنبه ها از بقیه ی پنبه ها نرم تر می باشند. بر روی اتیکت حوله های با پنبه مصری Egyptian نوشته شده است. پنبه های سوپیما بر خلاف پنبه های مصری رشته های کوتاهی دارند اما ماندگاری آن ها بیشتر از پنبه های مصری هستند. محل کشت پنبه های سو پیما در آمریکا می باشد. این پنبه ها بر روی اتیکت حوله ها با نام Supima مشخص شده اند. پنبه های استاندارد جذب رطوبت کمی دارند. دارای کیفیت پایینی هستند و ماندگاری و عمر آن ها کوتاه می باشد. بر روی برچسب این حوله ها نیز Cotton 100 درج شده است. حوله حمام، حوله قدی یا حوله پالتویی، حوله ربدشامبری و حوله مخصوص شنا از انواع گوناگون حوله ها هستند.

انواع حوله های کودک و نوزاد

حوله ی یک تکه ای: حوله های یک تکه همان طور که از نام آن مشخص است، فقط شامل یک تکه حوله است برای خشک کردن رطوبت بدن کودک و نوزادمه به دو صورت دستی یا پالتویی وجود دارند.

حوله چند تکه ای: حوله های چند تکه ای کودک و نوزاد علاوه بر حوله وسایل دیگری از جمله: لیف، اسفنج، کمربند، پا پوش، حوله ی دست و صورت، پیش بند و… نیز در آن وجود دارد که قیمت آن نیز با توجه به کیفیت الیاف به کار رفته در حوله مختلف می باشد.

نکات خرید حوله کودک و نوزاد

با توجه به این که پوست نوزادان بسیار نازک و حساس می باشند باید در خرید حوله دقت کافی داشته باشید که حوله ای تا حد امکان نرم خریداری کنید تا هنگام استفاده و برخورد با پوست، به پوست نوزاد آسیبی وارد نشود. بهترین حوله برای نوزادان حوله ای است که بسیار نرم و دارای جذب بالا باشد تا نوزاد در مدت زمان کمی خشک شود. نکته ی بعدی که باید به آن توجه کنید وزن حوله می باشد. هر چه وزن حوله بیشتر باشد نشان دهنده ی این است که الیاف بیشتری در ساخت آن به کار رفته است بنابراین دارای جذب بسیار بالایی نیز می باشد و برای خشک کردن نوزاد نیازی نیست آن را روی پوست نوزاد بکشید تا خشک شود، زیرا این کار ممکن است موجب قرمزی و زخم شدن پوست نوزاد بشود. از خرید حوله های دارای رایحه و عطر خودداری کنید، زیرا به دلیل استفاده از مواد شیمیایی در آن ممکن است موجب بیماری هایی نظیر حساسیت، مشکلات تنفسی و دیگر عوارض برای پوست نوزاد شود. بهتر است حوله ی رنگ روشن انتخاب کنید تا با مشاهده ی لکه های روی حوله نسبت به شست و شوی حوله زودتر اقدام کنید. حتما حوله ی متناسب با اندازه کودک خریداری کنید. حوله نوزادان در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ وجود دارند. از نکات مهم دیگر در هنگام خرید حوله کودک اطمینان از کیفیت بالای آن است. اگر حوله مورد نظر شما از کیفیت خوبی برخوردار باشد در اثر شست و شو و استفاده خراب نمی شود. به نحوه ی شست و شوی حوله که بر روی برچسب آن حک شده است، توجه کنید. زیرا حوله ها جنس های مختلفی دارند که هر کدام از جنس ها نحوه ی شست و شوی متفاوتی با یک دیگر دارند.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان