جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

وان حمام کودک و نوزاد

حمام کردن نوزاد زیر دوش حمام کار بسیار خطرناکی است و شست و شوی آن با دوش حمام باعث بروز خطراتی از جمله خفگی نوزاد، رفتن آب به گوش ها و بینی نوزاد و سرد شدن بیش از حد آب و یا گرم شدن آن می شود. حمام کردن کودک در وان بزرگسالان نیز آسان نمی باشد و خطراتی همچون خطر لیز خوردن نوزاد وجود دارد. پس بهترین راه استفاده از وان حمام کودک و نوزاد است  که کار شست و شوی نوزاد را برای والدین راحت می کند. صرفه جویی در آب و زمان، هنگام شست و شوی نوزاد از مزایای استفاده از وان حمام کودک می باشد. جلوگیری از لیز خوردن نوزاد هنگام حمام کردن، شست و شوی راحت تر نوزاد و جلوگیری از خطر غرق شدن و خفگی به دلیل حمام کردن نوزاد در تشت و یا لگن های غیر استاندارد از دلایل استفاده از وان حمام کودک برای شست و شوی نوزاد می باشد. وان های حمام کودک در انواع مدل ها و برندها وجود دارند. جیکل ،هوم کت (Homeket)، ارابه (Arabeh)، نوبی (Nuby) بی بی جم ، رزگلد ، راهبر مید (Rahbarmade) و تاینی از بهترین برندهای وان حمام کودک و نوزاد می باشند. وان های حمام کودک و نوزاد به صورت ست نیز وجود دارند که با توجه به تعداد وسیله های موجود در ست قیمت آن قیمت آن نیز تغییر می کند. از وسایل ست وان حمام می توان به گیره های پلاستیکی، وان حمام، صندلی، توری وان، جا صابونی، سبد و… اشاره کرد که همگی در رنگ های متنوعی وجود دارند. وان های حمام کودک را پس از شست و شو باید در جایی قرار دهید که به خوبی خشک شود. زیرا اگر رطوبت در وان باقی بماند سبب ایجاد قارچ در آن و در نهایت حساسیت پوست کودک و نوزاد می شود.

انواع وان حمام‌ کودک و نوزاد

وان کودک استاندارد: وان های استاندارد از ساده ترین و اولین وان های حمام کودک و نوزاد می باشند. جنس این وان ها از پلاستیک می باشد و قیمت بالایی ندارند. اندازه و وزن آن ها کاملا مناسب و استاندارد هستند و برای همه ی نوزادان و کودکان مناسب هستند. وان های استاندارد به غیر از نگهداری آسان و کیفیت مناسب قابلیت های دیگری ندارند.

وان کودک تاشو: وان های تاشو یکی دیگر از مدل های وان حمام کودک می باشد که قابلیت تاشدن و کوچک شدن دارند. این مدل از وان ها مناسب افرادی می باشند که فضای کمی در حمام برای نگهداری از وان دارند. برخی از این مدل وان ها دارای یک گیره می باشند که پس از استفاده از آن ها و تا زدن، می توانید آن ها را در پشت حمام یا جایی به صورت تکیه بر دیوار قرار دهید.

وان کودک سبدی: وان های سبدی به ثابت نشستن کودک هنگام شست و شو کمک می کنند و از لیز خوردن و خفه شدن او جلوگیری می کند.. دارای اندازه ی کوچکی هستند و فضای کمی را اشغال می کنند. این مدل وان ها مناسب کودکانی هستند که دیگر می توانند به راحتی برای مدت زمانی بصورت ثابت در یک جا بنشینند.

وان کودک قابل تبدیل: این نوع از وان های کودک از ویژگی قابلیت تنظیم برخوردار می باشند و در سنین مختلف کودک قابل استفاده هستند و می توانید با بزرگ تر شدن نوزاد سایز آن را نیز بزرگ تر کنید.

وان کودک بادی: وان های کودک بادی پس از استفاده باد آن را می توانید خالی کنید تا فضای کمتری را بگیرد و مناسب استفاده برای کسانی است که فضای کمی برای نگهداری از وان کودک دارند و یا قصد استفاده از آن در مسافرت را دارند. این نوع از وان ها را باید برای هر بار استفاده مجددا باد نمایید، که یکی از معایب مهم این وان ها دشوار بودن پروسه ی باد کردن آن ها می باشد.

وان کودک پایه دار: وان های پایه دار به جهت راحتی والدین هنگام شست و شوی نوزادان ساخته اند. پایه های این مدل از وان ها دارای قابلیت تنظیم ارتفاع هستند که والدین می توانند ارتفاع آن را با قد خود تنظیم کنند و سپس بدون نشستن و فشار بر روی پاها و همچنین خم شدن خود اقدام به شستن نوزادتان نمایند. وان های کودک پایه دار دارای قیمت بالایی هستند و در دو مدل پایه های ثابت و پایه های چرخ دار وجود دارند.

وان کودک لوکس: وان های لوکس که به وان های حرفه ای نیز گفته می شود، این مدل وان های کودک جزو بهترین وان های کودک و نوزاد می باشد که از ویژگی های زیادی مثل زنگ و صدا، دارا بودن سر دوش، سیستم پمپاژ آب برای ماساژ بدن کودک، نورپردازی، ویبره و بسیاری از ویژگی های دیگر برخوردار هستند. این محصولات معمولا با کمک باتری کار می کنند و وزن زیادی نیز دارند. وان های لوکس نسبت به سایر مدل وان های دیگر قیمت بسیار بالایی دارند.

نکات مهم در هنگام خرید وان حمام کودک و نوزاد

وان حمام کودک از مهم ترین وسایل مورد نیاز کودک برای حمام کردن او می باشد که باعث راحتی او و والدین هنگام استحمام و لذت بردن کودک از حمام کردن می شود. هم چنین استفاده از وان حمام از بروز خطراتی مثل لیز خوردن و خفگی جلوگیری می کند. اما برای خرید وان کودک لازم است به بعضی نکات توجه کنید. وان های حمام دارای انواع مختلفی هستند که هرکدام دارای ویژگی ها و کاربردهای مخصوص به خود هستند و هر چه کاربردهای آن ها بیش تر قیمت آن ها نیز بیشتر می باشد. شما می توانید با شناخت انواع وان ها محصول مناسب با نیازها و بودجه ی خود خریداری کنید. نوزاد پس از خیس شدن و کفی شدن بسیار لیز می شود، به همین جهت بهتر است محصولی را انتخاب کنید که سطح زیرین آن در قسمت داخلی غیر قابل لغزش باشد که باعث لیز خوردن نوزاد نشود. پس از اتمام حمام کردن نوزاد وان حمام کودک پر از آب است که بلند کردن آن بسیار سخت می باشد، بنابراین وانی را انتخاب کنید که دارای درپوش تخلیه باشد. هرچه وان دارای درز، شکاف، پیچ و خم زیادی باشد تمیز کردن آن سخت و وقت گیر می شود از این رو مدل های ساده ی وان را خریداری نمایید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان