جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

لوازم مصرفی موتور سیکلت

موتور سیکلت از وسایل نقلیه پرطرفدار و پر هیجان می باشد که نسبت به خودروها لوازم کمتر و قیمت مناسب تری دارد. موتور سیکلت ها مانند سایر وسایل نقلیه ی دیگر قطعات و لوازم آن به مرور زمان به دلیل آسیب دیدگی و مشکلات فنی نیاز به تعویض پیدا می کنند. توجه نکردن به قطعات آسیب دیده می تواند خسارت های جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. لوازم یدکی موتور سیکلت انواع و اقسام مختلفی دارند که هر کدام ویژگی و کاربردهای متفاوتی دارند. برند پر هوندا، برند انرژی، لوازم یدکی برند لیزر، برند نوا و تک پاور، راپیدو، مکسیدر از برندهای معتبر لوازم یدکی موتور سیکلت می باشند.

انواع لوازم مصرفی و یدکی موتور سیکلت

لنت ترمز موتور سیکلت: از اجزای مهم موتور سیکلت سیستم ترمز آن می باشد. برای داشتن یک سیستم ترمز خوب و جلوگیری از آسیب به آن استفاده از لنت ترمز اصل و با کیفیت و تعویض به موقع آن ضروری است. لنت ترمز با ایجاد اصطکاک بر روی دیسک ترمز سبب کم شدن سرعت و سپس متوقف شدن موتور سیکلت می شود. لنت ترمز بدون آزبست، لنت ترمز نیمه‌ فلزی و لنت ترمز سرامیکی از انواع لنت های ترمز می باشند.

چراغ موتور سیکلت: چراغ های موتور سیکلت در طرح ها و مدل های متفاوت وجود دارند و برای روشن کردن فضای اطراف و دید بهتر موتور سوار به محیط در تاریکی شب مورد استفاده قرار می گیرد. چراغ جلو موتور سیکلت، چراغ راهنمای جلو راست، چراغ راهنمای جلو چپ، چراغ راهنمای عقب راست، چراغ راهنمای عقب چپ و چراغ خطر عقب موتور سیکلت از انواع چراغ های موتور سیکلت هستند. لامپ های چراغ موتور نیز دارای انواع زنون، رشته ای و ال ای دی هستند.

لاستیک موتور سیکلت: لاستیک موتور از قطعات مهم موتور سیکلت می باشد و باید هر دو هفته یک بار باد آن کنترل شود. آج لاستیک های موتور دارای طرح های مختلفی از جمله بلوکی، عرضی، رگه ای و ترکیب عرضی و رگه ای می باشند که قبل از اینکه آج های لاستیک صاف شوند، تعویض گردند.

آینه موتور سیکلت: آینه موتور سیکلت دارای طرح ها و مدل های گوناگون می باشد و انواع مدل های داخلی و خارجی در بازار موجود می باشند. آینه های موتور سیکلت های سنگین از مقاومت بیشتری نسبت به سایر موتورها دارند.

فیلتر روغن موتور سیکلت: روغن موتور هنگام عبور از قطعات موتور سیکلت آلاینده های زیادی جمع آوری می کند. فیلتر روغن موتور این آلاینده ها را از بین برده و سبب بهبود عملکرد موتور می شود. فیلتر روغن دارای دو نوع کاغذی و سلولزی هستند.

بوق موتور سیکلت: بوق موتور یکی از لوازم مورد نیاز موتور سیکلت به عنوان یک هشدار صوتی می باشد. بوق موتور به طور کلی دارای سه قسمت کلید بوق، رله و دستگاه اصلی بوق می باشد

نکات مهم هنگام خرید لوازم مصرفی و یدکی موتور سیکلت

برند معتبر و شناخته شده و کیفیت بالا از نکات مهم در هنگام خرید لوازم مصرفی و یدکی موتور سیکلت می باشند که باید به آن ها توجه کنید. برای اطمینان از جنس و کیفیت بالای محصول بهترین راه مراجعه به فروشگاه ها و نمایندگی های برندهای معتبر می باشد. آشنایی و شناخت کامل لوازم و قطعات، گارانتی اصالت و سلامت کالا از دیگر نکات مهم در خرید لوازم مصرفی موتور سیکلت هستند. با توجه به نوع برند و کیفیت لوازم یدکی موتور سیکلت قیمت آن ها نیز می تواند متفاوت باشد. این موارد نکات کلی در مورد خرید همه ی لوازم یدکی موتور سیکلت می باشند. اما همانطور که گفتیم لوازم های یدکی انواع مختلفی دارند که در هنگام خرید هر کدام از آن ها باید به نکات جزئی تری توجه کنید. به عنوان مثال هنگام خرید لنت ترمز باید به مدل لنت ترمز توجه کنید. زیرا مدل های متفاوت موتور سیکلت دارای لنت های مخصوص به خود هستند که شما باید لنت ترمز مخصوص همان مدل موتور سیکلت را خریداری کنید. برای خرید چراغ موتور سیکلت و یا لامپ چراغ باید با انواع آن ها آشنا باشید و با توجه به نیاز خود آن را تهیه کنید. طلق چراغ نیز باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد و با تابش نور خورشید تغییر رنگ ندهد. میزان ساییدگی لاستیک از نکات مورد توجه در خرید لاستیک موتور می باشد. برای تشخیص میزان آن به عدد ساییدگی توجه کنید. هر چه عدد بزرگ تر باشد ساییدگی دیرتر اتفاق می افتد و لاستیک با دوام تر است. میزان چسبندگی برای متوقف کردن موتور در جاده های خیس و میزان باد لاستیک از دیگر نکات مورد توجه در خرید لاستیک موتور هستند.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان