جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

لوازم مصرفی موتور سیکلت

موتور سیکلت از وسایل نقلیه پرطرفدار و پر هیجان می باشد که نسبت به خودروها لوازم کمتر و قیمت مناسب تری دارد. موتور سیکلت ها مانند سایر وسایل نقلیه ی دیگر قطعات و لوازم آن به مرور زمان به دلیل آسیب دیدگی و مشکلات فنی نیاز به تعویض پیدا می کنند. توجه نکردن به قطعات آسیب دیده می تواند خسارت های جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. لوازم یدکی موتور سیکلت انواع و اقسام مختلفی دارند که هر کدام ویژگی و کاربردهای متفاوتی دارند. برند پر هوندا، برند انرژی، لوازم یدکی برند لیزر، برند نوا و تک پاور، راپیدو، مکسیدر از برندهای معتبر لوازم یدکی موتور سیکلت می باشند.

انواع لوازم مصرفی موتور سیکلت

لنت ترمز موتور سیکلت: از اجزای مهم موتور سیکلت سیستم ترمز آن می باشد. برای داشتن یک سیستم ترمز خوب و جلوگیری از آسیب به آن استفاده از لنت ترمز اصل و با کیفیت و تعویض به موقع آن ضروری است. لنت ترمز با ایجاد اصطکاک بر روی دیسک ترمز سبب کم شدن سرعت و سپس متوقف شدن موتور سیکلت می شود. لنت ترمز بدون آزبست، لنت ترمز نیمه‌ فلزی و لنت ترمز سرامیکی از انواع لنت های ترمز می باشند.

چراغ راهنما:

لاستیک موتور سیکلت

آینه موتور سیکلت:

فیلتر روغن

دسته موتور سیکلت

بوق موتور سیکلت:

نکات مهم هنگام خرید لوازم مصرفی موتور سیکلت

برند معتبر و شناخته شده و کیفیت بالا از نکات مهم در هنگام خرید لوازم مصرفی و یدکی موتور سیکلت می باشند که باید به آن ها توجه کنید. برای اطمینان از جنس و کیفیت بالای محصول بهترین راه مراجعه به فروشگاه ها و نمایندگی های برندهای معتبر می باشد. آشنایی و شناخت کامل لوازم و قطعات، گارانتی اصالت و سلامت کالا از دیگر نکات مهم در خرید لوازم مصرفی موتور سیکلت هستند. با توجه به نوع برند و کیفیت لوازم یدکی موتور سیکلت قیمت آن ها نیز می تواند متفاوت باشد. این موارد نکات کلی در مورد خرید همه ی لوازم یدکی موتور سیکلت می باشند. اما همانطور که گفتیم لوازم های یدکی انواع مختلفی دارند که در هنگام خرید هر کدام از آن ها باید به نکات جزئی تری توجه کنید. به عنوان مثال هنگام خرید لنت ترمز باید به مدل لنت ترمز توجه کنید. زیرا مدل های متفاوت موتور سیکلت دارای لنت های مخصوص به خود هستند که شما باید لنت ترمز مخصوص همان مدل موتور سیکلت را خریداری کنید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان