جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

مینی واش

مینی واش یا کهنه شود یک وسیله مشابه ماشین لباسشویی اما در ابعاد کوچک تر می باشد که مناسب شست و شوی لباس نوزاد و کم حجم بزرگ سالان می باشد، با این تفاوت که در آن برنامه‌ های متنوع ماشین لباسشویی و سیستم تمام اتوماتیک وجود ندارد. امروزه از آن حتی در سوئیت های کوچک و مکان هایی که جای کمی دارند به جای ماشین لباس شویی استفاده می شود. مینی واش ها در مدت زمانی کمی و با کیفیت بالا لباس های شما و نوزادتان را می شوید. به همین دلیل از آن ها برای شستن ملحفه های سفید، دستمال های نظافت و... نیز استفاده می کنند. این وسیله برای شست و شو به لوله کشی آب نیازی ندارد. مینی واش ها در انواع و ظرفیت های مختلف و توسط شرکت های متفاوت طراحی و ساخته شده اند که این موارد در قیمت آن تاثیر دارد. از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت آن می توان به جنس بدنه، سرعت چرخش موتور و دیگر امکانات مینی واش ها مانند چندین برنامه شست و شو، آبگیری و… اشاره کرد.

انواع مینی واش ها

مینی واش ساده: مینی واش های ساده تنها کار شست و شوی لباس ها را انجام می دهند فاقد قسمت خشک کن هستند و باید بعد از انجام شست و شوی لباس ها خودتان باید لباس ها را آبکشی کنید. وزن این مینی واش ها نسبت به دیگر مدل ها کمتر می باشد و می توان به راحتی آن ها را حمل و جا به جا کرد.

مینی واش دوقلو: مینی واش های دوقلو دارای یک قسمت برای شست و شو و یک قسمت دیگر برای خشک کردن لباس ها دارد و دیگر نیازی نیست خودتان لباس ها را آبکشی کنید. به همین جهت به آن ها مینی واش های دوقلو گفته می شود. این محصول دو موتور با سرعت چرخش های متفاوت برای شست و شو و آبکشی لباس ها دارد. وزن این دستگاه ها بین 10 تا 13 کیوگرم می باشد.

مینی واش اتوماتیک: این مینی واش ها مدرن ترین نوع مینی واش ها هستند که یک صفحه نمایشگر دارند. با استفاده از این صفحه نمایشگر با توجه به میزان حجم و کثیفی لباس ها و جنس آن ها می توانید برنامه شست و شو را انتخاب کنید. دارای سیستم پرزگیر خودکار هستند . دارای یک شیر برقی برای آبگیری می باشند و با ورود میزان آب مناسب برای شستشوی لباس ها سبب صرفه جویی در مصرف نیز می شوند. موتور آن بسیار قوی و با دور تند می باشد. قیمت این مینی واش ها از سایر مدل های دیگر بیشتر است.

مزایای استفاده از مینی واش ها

مینی واش ها مصرف آب و برق کمی دارند و در مدت زمان اندکی لباس ها را شست و شو می دهند. نسبت به ماشین لباس شویی اندازه کوچک و قیمت مقرون به صرفه ای دارند، به همین دلیل برای کسانی فضای کافی برای قرار دادن ماشین لباس شویی ندارند، مناسب می باشد. مینی واش ها سبک و قابل حمل هستند و می توانید به راحتی آن را جا به جا کنید. این وسیله دقت بالایی در شستن لباس های نوزاد نسبت به ماشین لباس شویی دارد. از دیگر مزایای این وسیله مقاومت بالای آن است که به دلیل بدنه ی پلاستیکی آن در برابر زنگ زدگی، شکستگی، ضربه و برق گرفتگی بسیار مقاوم می باشد. از بهترین امکانات مینی واش ها یا کهنه شورها امکان باز کردن درب آن در حین شست و شو می باشد. درب مینی واش ها از بالا باز می شود و شما می توانید بدون هیچ گونه مشکلی در زمان شست و شو درب آن را باز کرده و لباس یا مواد شوینده با آن اضافه کنید.

نکات مهم خرید مینی واش

برای خرید مینی واش ها موارد متعددی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید. مهم ترین نکته، میزان ظرفیت مینی واش می باشد. بیشتر این دستگاه ها ظرفیتی بین 1 تا 5 کیلوگرم دارند. هرچه ظرفیت دستگاه بیشتر باشد آب و برق بیشتری مصرف می کند. اگر برای لباس های نوزاد قصد خرید مینی واش دارید دستگاه هایی تا وزن 3 کیلو گرم مناسب برای شست و شوی لباس نوزاد هستند، در غیر این صورت مدل های با ظرفیت بیشتر خریداری کنید. بنابراین با توجه به حجم و میزان لباس باید دستگاه با ظرفیت مناسب انتخاب کنید. سرعت چرخش موتور مینی واش ها بین 500 تا 3000 دور در دقیقه است، هرچه دور چرخش موتور بیشتر باشد زمان شست و شوی لباس نیز کمتر می باشد. از این اگر زمان شست و شو برایتان مهم است باید به سرعت چرخش موتور آن ها توجه کنید. سر و صدای کم، نوع و مدل مینی واش، امکان شست و شو با آب گرم و چندین برنامه مختلف، جنس بدنه و... از دیگر مواردی هستند که برای خرید مینی واش باید به آن توجه کنید

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان