جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

روغن بچه

پوست کودکان و نوزادان نسبت به بزرگسالان از حساسیت بیشتری برخوردار است. روغن بچه نیز یکی از محصولات بهداشت و حمام کودک می باشد که متناسب با پوست نوزادان تولید شده است و باعث می شود پوست آن ها همیشه نرم، مرطوب و شاداب بماند. ماساژ دادن کودک می تواند یکی از عوامل آرام بخش او باشد. استفاده از روغن بچه هنگام ماساژ دادن کودک سبب روان تر کردن ماساژ می شود و هم چنین ماساژ را برای کودکان لذت بخش تر می کند. ماساژ بدن نوزادان را از یک بار در هفته آغاز کنید و بعد به یک بار در شبانه روز برسانید و پس از اتمام آن روغن روی پوست او را به وسیله ی حوله ای نرم پاک کنید.

مزیت های استفاده از روغن بچه

روغن بچه برای بزرگسالان نیز کاربرد دارد و به حفظ سلامت پوست و موی آنان کمک می کند. این روغن علاوه بر این که یک روان کننده ماساژ می باشد، یک محصول مراقبتی پوست نیز می باشد که باعث تقویت و درخشان شدن پوشت می شود. از این محصول می توان به عنوان یک پاک کننده قوی برای پاک کردن آرایش صورت، چشم و لب استفاده کرد. استفاده از این روغن پس از حمام سبب شفافیت و نرمی پوست به ویژه در قسمت های آرنج، زانو و... می شود. روغن بچه با جلوگیری از از دست رفتن رطوبت پوست و تغذیه سلول های خشک سبب مرطوب شدن پوست می شود و از خشکی آن جلوگیری می کند. با زدن چند قطره از روغن بچه به پوست بعد از حمام کردن می­ توانید پوستی نرم و لطیف داشته باشید، زیرا بعد از حمام منافذ پوست باز هستند و قدرت جذب بیشتر می شود. یکی دیگر از مزیت های استفاده از روغن بچه جلوگیری از ایجاد ترک های پوستی به دلیل بارداری و یا چاقی. برای رفع ترک پاشنه پا، قبل از خواب به پاهای خود کمی روغن بدن کودک بمالید و سپس جوراب بپوشید. با این کار ترک پا به طرز چشم گیری کاهش پیدا می­ کند. روغن بچه یک لایه محافظتی روی پوست ایجاد کرده و باعث جمع شدن گرد و غبار و آلودگی روی پوست می‌شود. این مسئله منافذ پوست را مسدود کرده و باعث ایجاد جوش و آکنه روی پوست خواهد شد. بنابراین بعد از هر بار استفاده از این روغن، بطور کامل پوست خود را بشویید تا از روغن و گرد و غبار، چیزی روی پوست نماند.

نکات مهم در خرید روغن بچه

بعضی از روغن های بچه دارای انواع ویتامین ها می باشد که هنگام استفاده از آن جذب بدن شده و ویتامین های مورد نیاز کودکان را تامین می کند. انتخاب نوع روغن بچه از موارد مهم در خرید این محصول می باشد که به دو صورت اسپری و مایع وجود دارند.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان