جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

سایر گروه بندی های اکسسوری لوازم شخصی

اکسسوری لوازم شخصی

انواع فندک

فندک ها از لوازم ضروری هر خانه ای برای روشن کردن گاز و یا هر وسیله ی دیگری و یا برای روشن کردن سیگار می باشد که از لحاظ جنس به چهار نوع فلزی، چوبی، شیشه ای و سنگی و از نظر نوع سوختی که استفاده می کنند به چهار دسته کلی زیر تقسیم می شوند:

فندک گازی: فندک گازی از پر استفاده ترین و پر کاربرد ترین فندک ها می باشد که هم در مسافرت ها و هم در خانه ها استفاده می شود. این فندک ها دارای محفظه مخصوصی هستند که به وسیله گاز مایع موجود در آن روشن می شوند و در صورت اتمام گاز آن دوباره امکان شارژ دارند.

فندک برقی: فندک های برقی از کم خطرترین فندک ها هستند و با کمک USB شارژ می شوند به همین جهت به آن ها فندک شارژی نیز می گویند. این مدل از فندک ها بر خلاف فندک های گازی شعله تولید نمی کنند و به وسیله گرمای ایجاد شده مورد استفاده قرار می گیرند.

فندک بنزینی: فندک های بنزینی از گران قیمت ترین فندک ها هستند که توسط بنزین شارژ می شوند. فندک های بنزینی یک دریچه برای تنظیم جریان گاز دارند.

فندک اتمی: فندک های اتمی قدرت بیشتری نسبت به فندک های دیگر دارد. در این فندک ها قطعه ای به نام پیزو الکتریک برای جرقه زنی وجود دارد که با متمرکز کردن شعله در کوتاه ترین زمان گرمای زیادی تولید می کند.

برندهای معروف فندک

برندهای مختلفی اقدام به تولید انواع مختلف فندک ها کرده اند، که از بین آنها می توان زیپو، بیک، رانسان، کارا دیزاین، دانهیل، کلیپر، بوهای، تونینو لامبورگینی، ویلیک، هانست، اومای و واته را نام برد. از بین این برندها زیپو که یک برند آمریکایی است، از شناخته شده ترین برندها در جهان می باشد. vintage، skull و brad ford از معروف ترین مدل های فندک زیپو می باشند.

نکات نگهداری از فندک

فندک را باید دور از دسترس کودکان برای جلوگیری از ایجاد خطر قرار دهید. اگر مخزن فندک از بنزین و گاز پر باشد نباید آن را زیر نور مستقیم خورشید قرار داد زیرا ممکن است باعث انفجار و آتش سوزی شود. برای جلوگیری از شکستن فندک نباید آن را در جایی قرار دهید که امکان افتادن وجود داشته باشد، زیرا ممکن است کارایی خود را از دست بدهد.

نکات خرید فندک و لوازم جانبی آن

اولین نکته ای که در هنگام خرید فندک باید به آن توجه کنید نوع سوختی است که استفاده می کنند که باید بر اساس نیاز و جایی که می خواهید از آن استفاده کنید، انتخاب شود. نکته بعدی که باید در نظر بگیرید امکان شارژ مجدد سوخت آن است که در فندک های برقی از طریق USB و فندک های بنزینی و گازی توسط بنزین و گاز مایع مجدد سوخت آن ها شارژ می شود. اندازه و ابعاد فندک نیز یکی از مواردی است که هنگام خرید فندک و بر اساس نیاز خود باید به آن توجه کنید. به عنوان مثال اگر قصد شما از خرید فندک فقط روشن کردن سیگار است یک فندک کوچک اما اگر هدف شما روشن کردن آتش در طبیعت است فندک های بلند انتخاب بهتری هستند.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان