جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

سایر گروه بندی های کتاب و نشریات دیجیتال

کتاب و نشریات دیجیتال

کتاب صوتی به کتابی گفته می شود که توسط دوبلورها، بازیگران و چهره های سرشناس با لحن مناسب بیان می شود وآن را به صورت یک فایل صوتی منتشر می کنند. کتاب های صوتی و نشریات دیجیتال به کاربران این امکان را می دهد تا در صورتی که فرصت مطالعه کتاب های نوشتاری را ندارند در هر زمان و یا مکان همزمان با انجام کارهای دیگر به کتاب های صوتی گوش دهند و در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند. حجم کتاب های صوتی بستگی میزان محتوای کتاب دارد، هرچه محتوای کتاب بیشتر باشد حجم کتاب گویا نیز بیشتر خواهد شد. استفاده آسان و راحت از کتاب های صوتی سبب جذابیت این نوع کتاب ها شده است.

پرفروش ترین کتاب های صوتی

کتاب های صوتی مردی به نام اوه نوشته فردریک بکمن، کتاب کیمیاگر اثر پائولو کوئلیو، چهل نامه‌ی کوتاه به همسرم، یک عاشقانه آرام و بار دیگر شهری که دوشت دارم از نوشته های نادر ابراهیمی، ملت عشق اثر الیف شافاک نویسنده ترکیه ای، بیشعوری، پستچی و نسخه های صوتی سخرانی های دکتر فرهنگ هلاکویی و دکتر الهی قمشه‌ای از پر طرفدار ترین و پرفروش ترین کتاب های صوتی می باشند. موسیقی و محتوای جذاب از عوامل موفقیت کتاب های صوتی و جذب مخاطب هستند، اما مهم ترین عامل راوی است که بتواند با صدای خوب و قدرت بیان بالا محتوای کتاب را به درستی بیان کند. از راویان برتر و مطرح کتاب های صوتی می توان نیما رئیسی، مهدی پاکدل، داریوش کاردان، هوتن شکیبا، نیکی کریمی، فریبا متخصص، رویا تیموریان، پیام دهکردی و... را نام برد. کتاب های صوتی معمولا چند روایت گر دارند که هر کدام از آن ها به جای شخصیت های متفاوت داستان صحبت می کنند.

بهترین کتاب های صوتی روانشناسی

کتاب های صوتی با موضوع روانشناسی از پرطرفدارین ها هستند که به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم. کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین، اثر مرکب، مردان مریخی زنان ونوسی، معجزه، خودت باش دختر، موفقیت، بیشعوری و انسان در جست و جوی معنا از جمله پر طرفدارترین کتاب های صوتی با موضوع روانشناسی هستند.

دسته بندی موضوعی کتاب های صوتی

روانشناسی: کتاب های صوتی روانشناسی به بهتر شدن کیفیت زندگی افراد و با ارائه کردن راه کارهایی به حل مشکلات شما کمک می کنند.

تاریخی: کتاب های تاریخی در مورد داستان های تلخ و شیرین واقعی، موضوعات مختلف در مورد فرهنگ و یا یک اتفاق یا واقعه در تاریخ را بیان می کنند.

آشپزی: کتاب های آشپزی شامل دستور پخت و طرز تهیه‌ی انواع غذاها، دسرها و نوشیدنی ها می باشد. کتاب های آشپزی مدرن نیز علاوه بر عناصر تشکیل دهنده ی خاص پخت و پز شامل رژیم غذایی خاص نیز هستند.

کودکان: کتاب های کودکانه سبب درک بهتر کودکان از محیط پیرامون و گسترش دایره واژگان آن ها می شود و هم چنین یک کتاب کودک مناسب باید باعث افزایش قدرت تفکر و خلاقیت در کودک شود.

سیاسی: کتاب های سیاسی معمولا توسط سیاست مداران نوشته می شود که در آن نویسنده در مورد سیاست های یک دوره می نویسد. هجوهای سیاسی نیز یک نمونه از کتاب های سیاسی است که یک شخص و یا نهاد را مورد تمسخر قرار می دهد.

نمایشنامه: کتاب های صوتی نمایش نامه‌ای از جذاب ترین کتاب های صوتی می باشد که شنونده را در مدت طولانی در فضای داستان غرق می کند.

آموزشی: از ویژگی های کتاب های صوتی آموزشی می توان به افزایش سطح علم و دانش در بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی، مالی، آشپزی و.... را نام برد.

مزیت های کتاب های صوتی نسبت به کتاب های چاپی

تهیه راحت تر و در دسترس تر بودن کتاب های صوتی از مزیت های مهم این نوع کتاب ها است چرا که با نصب نصب اپلیکیشن های دانلود کتاب می توانید در روز تعداد زیادی کتاب صوتی دانلود کنید و در زمان و مکان آن را گوش کنید. کتاب های صوتی برای افراد نابینا و کسانی که چشمان ضعیفی دارند قابل استفاده است. یادگیری لغات بیشتر و کمک به محیط زیست و صرفه جویی در استفاده از کاغذ و قطع درختان مزیت های دیگر کتاب های صوتی می باشند. کتاب های صوتی به دلیل نداشتن هزینه های چاپ و کاغذ قیمت پایین تری نسبت به کتاب های کاغذی دارند.

خرید و دانلود کتاب های صوتی

برای دانلود و خرید کتاب های صوتی اول باید موضوع کتابی که می خواهید تهیه کنید را مشخص کنید، اینکه به چه موضوعی علاقه دارید، روانشناسی، تاریخی، آموزشی و... . کتاب های مختلفی برای رده های سنی متفاوت وجود که هنگام خرید آن باید دقت کنید کتابی که انتخاب می کنید مناسب سن شنونده باشد. نام نویسنده و مترجم کتاب نیز از عوامل دیگری هستند که باید به آن توجه کنید

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان