جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

ایمنی و مراقبت

مراقبت و نگهداری از کودک و حفظ ایمنی او از دغدغه های مهم پدرها و مادرها است. زمانی که کودک شروع به چهار دست و پا رفتن می کند به دلیل این که درک درستی از خطر ندارد و حس کنجکاوی که دارد باعث می شود به همه جا سرک بکشد و به هر چیزی دست بزند، به همین جهت خطرات زیادی او را تهدید می کند. بریدگی، نیش حشرات، سوختگی، زمین خوردن و... از جمله خطراتی است که ممکن است برای کودکان و نوزادان اتفاق بیفتند. بهترین راه برای دور نگه داشتن کودک از این خطرات و آسیب های احتمالی استفاده از ابزارهای ایمنی و مراقبت است.

محصولات ایمنی و مراقبت کودک و نوزاد

مانیتور و پیجر اتاق کودک و نوزاد: نصب مانیتور و پیجر از جدیدترین راه ها برای محافظت از کودک می باشد. با کمک مانیتور می توانید تصویر او را ببینید و با کمک پیجر زمانی که گریه و یا بی قراری می کند صدای او را بشنوید و تا زمانی که خود را به او برسانید با او ارتباط بر قرار کنید. پیجرها دارای انواع مختلف صوتی و تصویری هستند. چیکو (Chicco)، هلو بیبی (hellobaby)، تامی تیپی (TippeeTommee)، وی تک (VTech) و بیبی سنس (Babysense) از معتبر ترین برندهای مانیتور و پیجر هستند.

کیسه آب گرم کودک و نوزاد: کیسه آب گرم از بهترین راه ها برای تسکین انواع دردها مثل دل درد کودک، درد جای واکسن بعد از واکسیناسیون و... می باشد. روکش نرم و لطیف، حفظ حرارت در طولانی مدت، بدون حساسیت و نشت آب از ویژگی های کیسه های آب گرم هستند. مدل های ساده، مدل های برقی و مدل های برقی ژله ای از انواع کیسه های آب گرم هستند. در مدل های ساده آب را می جوشانند و درون کیسه می ریزند و روی محل مورد نظر قرار می دهند. در مدل های برقی نیازی به جوشاندن آب نیست. در این مدل کیسه آب گرم به کمک شارژر به برق متصل می شود و آب را گرم می کند. در صورت سرد شدن آب نیازی به تعویض آب نیست فقط کافی است دوباره کیسه آب گرم را به برق متصل کنید. در مدل های برقی ژله ای در آن به جای آب ماده ای ژله مانند وجود دارد که با اتصال به برق گرم می شود. برندهای یونیک، ایزی لایف و زیکلاس مد از تولیدکنندگان کیسه های آب گرم هستند.

ابزار های ایمنی کودک و نوزاد: استفاده از ابزارهای ایمنی به حفظ امنیت و سلامتی کودک و نوزاد کمک بسیار زیادی می کند. محافظ سر کودک، محافظ تخت کودک، زانوبند، قفل مخصوص درب های کودک، محافظ گوشه ها و گیت محافظ از جمله ابزارهای ایمنی و مراقب از کودک و نوزاد می باشند.

دماسنج حمام: از دماسنج حمام هنگام شست و شوی کودک برای تعیین دمای مناسب آب استفاده می شود. این دماسنج دمای آب را با تغییر رنگ نشان می دهد.

نکات خرید ابزارهای ایمنی و مراقبتی

مراقبت و حفظ ایمنی کودک از اهمیت زیادی برخوردار است به همین جهت در خرید ابزارهای ایمنی و مراقبتی کودک باید دقت زیادی داشته باشید. اولین نکته در خصوص خرید ابزارهای ایمنی کیفیت خوب و قیمت مناسب است. مانیتور و پیجر اتاق کودک از ابزارهای کاربردی است که کمک زیادی به والدینی که مشغله زیادی دارند و نمی توانند مثل سایه مراقب فرزند خود باشند، می کند. از این در هنگام خرید پیجرها و مانیتورها باید به چند مورد توجه کنید. این دستگاه ها باید بتوانند صداهای آرام را هم تشخیص دهند و آن را پخش کنند. بعضی از انواع مانیتورها هستند میزان مناسب دمای اتاق را مشخص می کنند و وقتی دمای اتاق از میزان مشخص شده بالاتر یا پایین تر رفت، زنگ خطر را به صدا در می آورد. دوربین مانیتورها در شب و در نور کم یک تصویر سیاه و سفید نمایش می دهد، برای داشتن تصویر با کیفیت و وضوح بالا می توانید مانیتورهای دارای دوربین های با ویژگی مادون قرمز انتخاب کنید. برای خرید کیسه های آب گرم نیز به مواردی چون انتخاب نوع کیسه (معمولی، برقی، برقی ژله ای)، مقدار گنجایش کیسه آب گرم و گارانتی کیسه آب گرم در مدل های برقی توجه کنید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان