جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

غذاخوری

لوازم مورد نیاز تغذیه کودک و نوزاد

شیشه شیر کودک و نوزاد: شیشه شیر از ضروری ترین لوازم مورد نیاز کودک برای مصرف شیر است که تا حدود دو سالگی به آن نیاز خواهد داشت. شیشه شیرها را برای حفظ بهداشت بهتر است هر دو ماه عوض کنید. انواع مختلفی از شیشه شیرها از جنس پلاستیک، طلق، استیل و شیشه وجود دارد. نوعی از شیشه شیرها نیز هستند که به آن ها ضد نفخ می گویند، این شیشه شیرها هنگام مصرف شیر مانع از ورود هوا به بدن کودک و نوزاد می شود. برای شست و شوی شیشه شیر نیز می توانید از برس های مخصوص شست و شوی شیشه شیر استفاده کنید.

صندلی غذاخوری کودک و نوزاد: والدین برای فرزندان خود صندلی غذاخوری تهیه می کنند تا در هنگام غذا خوردن احساس راحتی داشته باشند. هم چنین استفاده از صندلی غذاخوری باعث ایجاد حس ارامش و نزدیکی در او می شود. قابلیت تنظیم ارتفاع، تمیز کردن راحت، استفاده آسان و راحتی کودک از ویژگی های صندلی غذای کودک است.

قمقمه و فلاسک کودک و نوزاد: قمقمه و فلاسک از لوازم ضروری کودک برای رفع تشنگی او زمانی که خارج از خانه هستید، می باشد. همین طور برای نوزادانی که از شیر خشک استفاده می کنند فلاسک یک وسیله ضروری برای داشتن آب جوش در هر مکانی است. قمقمه های پلاستیکی و استیل از رایج ترین انواع قمقمه ها و فلاسک ها می باشند.

قاشق، چنگال و ظروف کودک و نوزاد: ظروف و قاشق و چنگال کودک دارای طرح های متنوع فانتزی و کارتونی مورد علاقه کودکان می باشد. خرید ظروف برای کودک اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که باید محصولاتی را انتخاب کنید که هیچ گونه آسیبی به کودک وارد نکند. بامبو (bambo)، مایا (maya)، وی کر (wee care)، از انواع برندهای ظروف غذاخوری کودک و نوزاد هستند.

خرید لوازم تغذیه کودک و نوزاد

اگر قصد خرید صندلی غذاخوری دارید بهتر است هنگام خرید به مواردی مثل سن و وزن کودک، شست و شوی آسان، دوام و کیفیت محصول، پایه های محکم، حمل و نقل آسان، قابلیت جمع شوندگی، نشیمن گاه نرم و... دقت لازم را داشته باشید. هنگام خرید ظروف، قاشق و چنگال برای کودک نیز به دنبال محصولی باشید که دارای اندازه کوچک، وزن سبک، دسته های نرم و بدون تیزی باشند.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان