جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

قمقمه و فلاسک کودک و نوزاد

زمانی که برای تفریح و گردش بیرون از منزل هستید برای رفع تشنگی کودک و در دسترس نبودن آب شرب تمیز نیاز به قمقمه دارید. برای نوزادانی که از شیر خشک تغذیه می کنند استفاده از فلاسک و به همراه داشتن آب جوش در هر مکان و زمانی بسیار ضروری است. فلاسک دارای دو لایه ی بیرونی و داخلی می باشد که در بین این دو لایه عایق وجود دارد و به این ترتیب این عایق می تواند از دمای آب و دیگر نوشیدنی ها محافظت کند و از تغییر دمای آن محافظت کند، بنابراین دمای داخل فلاسک ثابت می ماند. از فلاسک می توان به عنوان قمقمه استفاده کرد اما باید مراقب باشید که به زمین نیفتد. فلاسک های کودک و نوزاد مشابه فلاسک های معمولی هستند اما سایز و ابعاد کوچک تری دارند. قمقمه و فلاسک های کودک در دو نوع قمقمه پلاستیکی و قمقمه و فلاسک استیل ضد زنگ وجود دارند.

بهترین برندهای تولید کننده فلاسک و قمقمه نوزاد

فلامینگو: برند فلامینگو از بهترین برندهای تولیدکننده قمقمه و فلاسک نوزاد می باشد. فلاسک های این برند بسیار سبک هستند و دارای مخزن شیشه ای می باشند که در صورت شکستن می توان آن ها را تعویض کرد.

یونیک: مخزن فلاسک های برند یونیک از استیل است. حفظ دمای فلاسک های این برند نسبت به سایر برندها بسیار بالا می باشد.

تال (TAL): جنس فلاسک های این برند از استیل ضد زنگ می باشند و دسته ی آن ها حرارت و دما را به بیرون انتقال نمی دهند. از مزیت های این فلاسک ها می توان به شست و شوی آسان آن اشاره کرد.

روش های مختلف باز و بسته شدن در فلاسک کودک و نوزاد

از عوامل موثر در حفظ و نگهداری دمای داخلی فلاسک نحوه ی باز و بسته شدن در آن می باشد. هر چه در فلاسک راحت باز و بسته شود نگهداری دمای آن توسط فلاسک نیز بهتر می باشد.

درب فلاسک حالت سوپاپی: سوپاپ استفاده شده در درب این فلاسک ها باعث ثابت ماندن دمای آب درون فلاسک می شود. این نوع درب ها بسیار حساس هستند و به راحتی آسیب می بینند و کارایی خود را از دست می دهند. به همین جهت هنگام شست و شو و یا استفاده باید مراقب باشید که آسیب نبیند.

درب فلاسک حالت پیچی: درب بیشتر فلاسک های کودک و نوزاد به صورت پیچی باز و بسته می شوند، به این دلیل که عملکرد بهتری در حفظ دمای نوشیدنی ها دارند. این نوع فلاسک ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

درب فلاسک حالت فشاری: استفاده از فلاسک های با درب فشاری بسیار آسان می باشد و هر زمان که نیاز داشتید تنها با فشار دادن درب آن می‌ توانید از آن استفاده کنید. فلاسک‌ های دارای درب فشاری در مقایسه با فلاسک‌ های با درب پیچی دما را به خوبی حفظ نمی‌ کنند.

درب فلاسک حالت پمپی: با فشار دادن پمپ روی درب این فلاسک ها می توانید آن را باز و بسته کنید و محتویات داخل آن را درون ظرف بریزید. این نوع درب ها بیشتر در فلاسک های بزرگ و دوقلو مورد استفاده قرار می گیرند

قمقمه و فلاسک کودک با کیفیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

درب فلاسک باید کاملا محکم بسته شود تا هیچ نشتی از قسمت درب آن وجود نداشته باشد. فلاسک باید دارای ظرفیت مناسبی باشد، ظرفیت آن نباید خیلی کم و یا خیلی زیاد باشد. برای حمل و جا به جایی نباید وزن بالایی داشته باشد. عایقی که بین دو دیواره برای نگهداری دما وجود دارد باید از دوام و کیفیت بالایی برخوردار باشد و قادر به حفظ دما در مدت زمان طولانی باشد. مواد اولیه ای که در ساخت آن استفاده شده است باید کیفیت بالایی داشته باشد و در برابر ضربه و افتادن مقاوم و محکم باشد.

برای خرید فلاسک کودک و نوزاد باید چه نکاتی را بدانیم؟

برای خرید فلاسک کودک حتما توان و ظرفیت آن را در نظر بگیرید. بیشتر فلاسک ها دارای گنجایش نیم لیتر تا یک لیتر هستند. اگر فلاسک کوچک تر از حد نیاز باشد، شما مجبور می شوید زود به زود آن را پر کنید و اگر بزرگ باشد جا به جایی و حمل آن سخت می شود. حتما از برندهای معتبر و شناخته شده خریداری کنید. از دیگر مواردی که باید در هنگام خرید فلاسک به آن توجه کنید میزان نگهداری دمای فلاسک است. یک فلاسک مناسب باید حداقل 18 ساعت دما را ثابت نگه دارد. اگر حفظ دمای بالا برای شما اهمیت دارد و می خواهید مدت طولانی آب و هر نوع نوشیدنی دیگر را در فلاسک نگه دارید بهتر است از بین مدل های باز و بسته شدن درب فلاسک، مدل پیچی را انتخاب کنید چون هم دما را در مدت زمان طولانی ثابت نگه می دارد و هم از دوام و مقاومت بالایی برخوردار می باشد. فلاسک های کودک دارای قیمت های متفاوتی از ارزان تا گران قیمت هستند. فلاسک های ارزان قیمت از کیفیت و مقاومت خوبی برخوردار نیستد و توانایی نگهداری دما را به مدت طولانی ندارند.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان