جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

سرویس خواب کودک و نوزاد

از اصلی ترین نیازهای انسان خواب می‌ باشد. به طوری که اگر خواب مفید و کافی نداشته باشد، بر روی تمامی قسمت‌ های بدن اثر می‌ گذارد و بقیه‌ ی سیستم‌ ها نمی توانند وظیفه‌ ی خود را به خوبی انجام دهند. نیاز به خواب در نوزادان بیشتر نمایان می‌ شود. زیرا نوزادان در ماه های اولیه زندگی خود، باید حداقل ۲۰ ساعت از شبانه روز خواب باشند، چون نیاز اصلی آنها خواب و خوراک می باشد. هم چنین داشتن یک خواب منظم و مفید تاثیر زیادی در رشد کودک می تواند داشته باشد. ست سرویس خواب کودک مناسب کودکان تازه متولد شده تا 9 ماه که فعالیت و جنب و جوش کمتری دارند، می باشد و شامل مواردی از جمله: بالش، رو بالشی، روتختی، کاور تشک، کاور پتو، تشک و… می باشد، که به صورت ست های سه تکه تا شش تکه وجود دارند. ست های سرویس خواب دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ می باشند.

بهترین و معتبرترین برندهای تولیدکننده سرویس خواب کودک و نوزاد

شرکت های زیادی در ایران و در خارج از ایران به تولید سرویس خواب کودک پرداخته اند. آدمک، اسلیپی، ثمین، تاچ، چیلک، کیدبو، ایکیا، ارکسترا، بلوزو، ال‌ سی‌ و ایکیکی، آپادانا، نیلی و بالسا از برندهای معتبر و معروف سرویس خواب کودک و نوزاد هستند.

نکات مهمی که هنگام خرید سرویس خواب کودک باید به آنها توجه کرد

حتما هنگام خرید سرویس خواب کودک به جنس و متریال به کار رفته در محصول توجه کنید. جنس تشک، پتو و بالش و سایر محصولات سرویس خواب کودک باید نخی و ضد حساسیت و و متناسب با نرمی و لطافت پوست کودکان باشد. پتو باید نرم، بزرگ، فاقد مواد شیمیایی و… باشد، تا کودک خواب راحتی را تجربه کند. بالش سرویس خواب باید نرم و متناسب با آناتومی گردن کودکان باشد تا بعدا به مشکلات گردن درد و ستون فقرات دچار نشوند. اندازه سرویس خواب نیز باید متناسب با اندازه و قد نوزاد باشد. پس در زمان خرید محصول به اندازه آن توجه کنید. از نکات مهم دیگر در خرید سرویس خواب کودک توجه به نحوه ی شست و شوی آن است که با توجه به جنس محصول شست و شوی آن نیز ممکن است متفاوت باشد تا اندازه و رنگ آن ثابت بماند. بعضی از سرویس خواب ها قابلیت شستشو با دست و برخی دیگر امکان شست و شو با ماشین لباسشویی را دارند. چند تکه بودن یک سرویس، جنس محصول و همچنین برندی که آن را تولید کرده است، تاثیر زیادی بر روی ارزان بودن یا گران بودن قیمت سرویس خواب کودک دارد.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان