جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

بالش شیردهی

از آن جایی که شیر مادر اصلی ترین غذای نوزادان به حساب می آید نحوه درست تغذیه کردن نوزاد اهمیت بسیار زیادی دارد، به همین جهت بالش شیردهی که یک محصول فوق العاده کاربردی در نحوه شیر دادن و تغذیه کودکان و نوزادان تازه متولد شده است مخصوص این کار طراحی و تولید شده اند. بالش شیردهی نوزاد را در موقعیت مناسب برای شیرخوردن قرار می‌ دهد و به راحت نشستن او کمک می کند و در کل شیر دادن به نوزاد شما را خصوصا وقتی که او ناراحت و عصبی باشد را برای مادران بسیار سهل و آسان می کند. هم چنین از ایجاد مشکلات گردن و ستون فقرات مادران بر اثر شیردهی جلوگیری می کند. لاوین، دی روحه، ایسیز، آریانا مد، چیکو، ایکیا و رایکو از برندهای معتبر تولید کننده بالش شیردهی هستند.

مزایای استفاده از بالش شیردهی

یکی از مشکلات مادران خسته شدن شانه ها و دست های او هنگام شیر دادن به نوزاد است، به خصوص زمانی که با بزرگ تر شدن نوزاد وزن او نیز افزایش پیدا می کند زیرا به طور دائم در تلاش هستند تا نوزاد را در بهترین موقعیت برای شیر خوردن قرار دهند. یکی دیگر از مشکلات مادران هنگام شیر دادن به نوزاد خمیده کردن طولانی مدت کمر می باشد که باعث آسیب به ستون فقرات می شود. به همین دلیل با استفاده از بالش شیردهی می توان از بروز این مشکلات جلوگیری کرد. از مزایای استفاده از بالش شیردهی می توان به راحتی در طول دوران بارداری، جلوگیری از ریفلاکس نوزاد، کمک به نشستن کودک، تغذیه راحت نوزاد و جلوگیری از مشکلات گردن و ستون فقرات اشاره کرد.

هنگام انتخاب و خرید بالش شیردهی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

از مواردی که باید هنگام خرید بالش شیردهی باید به آن توجه کنید لغزنده نبودن بالش، رنگ بالش، روکش بالش و بند بالش شیردهی می باشند. سطح بالش باید نرم و بدون لغزندگی باشد تا پس از تنظیم و قرار دادن نوزاد روی بالش، نوزاد در حین شیر خوردن سر نخورد. برای رعایت بیشتر بهداشت نوزادان باید بالش هایی را انتخاب کنید که دارای روکش هستند تا شما بتوانید بلافاصله بعد از کثیف شدن، آن ها را جدا کرده  و  بشویید. بهداشت نوزاد از مواردی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت به همین جهت رنگ بالش شیردهی را بهتر است روشن و شاد انتخاب کنید تا در صورت به وجود آمدن هرگونه لکه روی بالش سریع نشان داده شود. برای ثابت ماندن و جا به جا نشدن بالش بهتر است بالش هایی را انتخاب کنید که دارای بند یا کمربند باشند و برای اینکه زمان زیادی را صرف باز و بسته کردن آن نکنید، دقت کنید که باز و بسته کردن آن راحت باشد. اندازه و وزن بالش باید متناسب با بدن نوزاد باشد تا نوزاد احساس راحتی کند و سر و گردن او به راحتی روی بالش قرار بگیرد و عمل شیردهی را برای مادران آسان کند. توجه به جنس بالش نیز از موارد مهم در خرید بالش شیردهی می باشد، به دلیل این که پوست نوزادان بسیار حساس است جنس بالش شیردهی باید از نرمی و لطافت قابل قبولی برخوردار باشد تا باعث حساسیت نوزاد نشود. همچنین بالش شیردهی باید فاقد مواد حساسیت زا و آلرژی زا باشد.

 

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان