جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

چراغ خواب کودک و نوزاد

کودکان برای رشد و حفظ سلامتی و عدم اضطراب نیاز به خوابی منظم و آرام دارند. از آن جایی که کودکان از تاریکی می ترسند و در طول شب چند بار ممکن است از خواب بیدار شوند بهترین کار خرید چراغ خواب می باشد. زیرا وقتی چراغ خواب روشن باشد زمانی که کودک از خواب بیدار شود بدون استرس و ترس به خواب خود ادامه می دهد. چراغ خواب مناسب کودکان زیر دو سال نمی باشد زیرا باعث بر هم زدن خواب او می شود و هم چنین کودکان زیر دو سال کمتر مفهوم ترس را درک می کنند. چراغ خواب ها در دو مدل برقی و شارژی وجود دارند. از عواملی که در قیمت چراغ خواب تاثیر گذار هستند می توان به ملایم یا تند بودن نور آن، داشتن کنترل برای روشن یا خاموش کردن چراغ خواب از راه دور و داشتن تنظیمات زمان برای خاموش شدن اشاره کرد.

انواع چراغ خواب کودک

چراغ خواب دیواری: چراغ خواب های دیواری به دلیل این که روی دیوار نصب می شوند امنیت بیشتری دارند چون امکان دسترسی کودک به سیم و لامپ آن کمتر می شود و چون فضای کمی می گیرند برای کسانی که فضای کمی در اتاق دارند مناسب هستند. چراغ خواب های دیواری در دو مدل برقی و شارژی وجود دارند.

چراغ خواب ایستاده: این چراغ خواب ها از چراغ خواب های شیک و مدرن به حساب می آیند و دارای پایه هایی با اندازه های متفاوت هستند و نسبت به چراغ خواب های رومیزی اندازه ی بزرگ تری دارند. از این چراغ خواب ها هم می توان در اتاق خواب و هم در پذیرایی استفاده کرد.

چراغ خواب پریزی: نور این چراغ خواب ها بیشتر ال ای دی می باشد و برای چشم ضرری ندارد. این چراغ خواب ها به پریز برق متصل می شوند و از برق شهری تغذیه می نمایند. از مزیت های این نوع چراغ خواب می توان به طرح های متنوع و فانتزی آن اشاره کرد.

چراغ خواب رومیزی: از پرطرفدارترین و پرفروش ترین نوع چراغ خواب، نوع رومیزی آن است که به دلیل اندازه و وزن کمی که دارد حمل و نقل و جا به جایی آن راحت می باشد و فضای کمی نیز اشغال می کند.

چراغ خواب موزیکال: این چراغ خواب ها با پخش کردن موسیقی کمک می کنند که کودکان در مدت زمان کمی به خواب بروند. چراغ های این چراغ خواب ها به همراه پخش شدن موزیک نورهای ملایمی نیز تولید می کنند.

نکات مهم در خرید چراغ خواب کودک

چراغ خواب ها معمولا دارای نورهای مختلفی از جمله: بنفش، آبی، زرد و… هستند. بهترین رنگ نور برای چراغ خواب نور آبی ملایم می باشد. زیرا تحقیقات نشان داده استفاده از نور آبی ملایم سبب آرامش در خواب می‌ شود. از این رو در هنگام خرید چراغ خواب رنگ نور آبی را در اولویت قرار دهید. نکته ی بعدی که باید هنگام خرید چراغ خواب به آن توجه کنید این است که محصولی را انتخاب کنید که دارای تایمر باشد. زیرا حداکثر زمانی که کودک به خواب عمیق می رود 90 دقیقه است و این مدت زمان برای روشن ماندن چراغ خواب کافی است. نوع پایه هم در انتخاب یک محصول با کیفیت تاثیر دارد، چراغ خواب با پایه‌ ی شیشه‌ ای برای اتاق کودک مناسب نخواهد بود، به سراغ مدل‌ هایی بروید که در صورت ضربه خوردن، نشکنند و آسیب نبینند‌. چراغ خواب هایی که چند دقیقه یک بار رنگ آن تغییر می کند سبب کلافگی و بدخوابی کودکان می شود به همین دلیل از خرید این نوع چراغ خواب ها خودداری کنید. انتخاب نوع چراغ خواب نیز هنگام خرید اهمیت زیادی دارد. قبلا با انواع چراغ خواب ها آشنا شده اید بنابراین می توانید با توجه به فضای محل قرارگیری و نوع نیاز خود یکی از انواع چراغ خواب ها را انتخاب کنید.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان