جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

تبلت

تبلت ها که از نظر ابعاد به راحتی حمل می شوند ، می توانند با بهترین مارک های فناوری جهان با ویژگی هایی به فروش برسند که تقریباً نیاز کاربران در هر سنی را برآورده کند. به همین دلیل ، هنگام انتخاب تبلت ، ویژگی های سخت افزاری مورد نیاز کاربران بایستی به خوبی تعیین شود. از آنجا که تبلت ها در مقایسه با رایانه ها در اندازه کوچکتری تولید می شوند ، استفاده از آنها نیز بسیار کاربردی است. این محصولات که به طور کلی دارای صفحه لمسی هستند ، دارای اندازه صفحه نمایش مانند 7 اینچ ، 8 اینچ ، 10 ، 11 اینچ هستند. رایانه های لوحی یا تبلت ها ، علاوه بر اینکه دارای بسیاری از ویژگی های فنی مانند وضوح صفحه نمایش ، سیستم عامل و حافظه داخلی هستند ، در طرح های مختلف رنگ و مدل ها متفاوت قابل تهیه هستند. افرادی که می خواهند بین محصولی که زمینه استفاده و اهداف آن کاملاً متغیر است تصمیم بگیرند ، می توانند محصولات صدها مارک مختلف فناوری را در صفحات 2sanie.com با مناسب ترین ویژگی برای نیازهای خود به لطف ویژگی های دقیق فیلتر کردن لیست کنند.

مدل های تبلت

تبلت ها که از جمله محصولات پرمصرف در میان محصولات فن آوری مورد نیاز در همه زمینه های زندگی در شرایط امروز هستند ، با ویژگی های مختلف سخت افزاری مناسب برای استفاده در هر سنی از جمله فرآیندهای آموزشی تولید می شوند. تبلت ها دارای اندازه صفحه نمایش بین 8 اینچ و 12 اینچ است ، اما به لطف سیستم عامل ها ، حافظه داخلی و بسیاری از امکانات ، می تواند به راحتی بسیاری از عملیات را انجام دهد.  این محصولات ، که به ویژه برای ارائه در بخشهای مختلف زندگی تجاری ترجیح داده می شوند ، می توانند برای آموزش فن آوری و نیازهای دیجیتالی مشابه در مدارس و موسسات آموزشی مشابه استفاده شوند. به همین دلیل ، ویژگی های فنی محصولات بسیار مهم است. هنگام انتخاب از میان تبلت ها، که در صدها نوع و رنگ مختلف یافت می شود ، مهمترین ویژگی که باید با توجه به مناطق استفاده و اهداف محصولات در نظر گرفته شود ، میزان حافظه (رم) آنهاست. رم که یکی از مهمترین قسمتهایی است که سرعت کار دستگاه را تعیین می کند ، به عنوان نمونه از 512 مگابایت تا 16 گیگابایت یافت می شود. در میان انواع رایانه های لوحی ، مهمترین ویژگی برای مراقبت از ظرفیت حافظه رم ممکن است حافظه داخلی محصولات باشد. در میان گزینه هایی که می توانند توسط کاربران با نیاز ذخیره سازی بالا ترجیح داده شوند ، ممکن است مدل های تبلت با حافظه 32 گیگابایت وجود داشته باشد. با این حال ، برای کسانی که به حافظه بیشتری نیاز دارند ، می توان مدل های تبلت 64 گیگابایتی را انتخاب کرد. در حالی که از بین انواع رایانه های شخصی تبلت تولید شده توسط مارک های مختلف ، سیستم عامل محصولات نیز برای استفاده بسیار مهم است. از دیگر ویژگی های محصولات تولید شده با سیستم عامل های iOS ، Android و Windows می توان به جزئیاتی مانند کیفیت دوربین ، وضوح صفحه و فناوری صفحه اشاره کرد. این نوع جزئیات بسته به مدل ها متفاوت هستند. علاوه بر این ، ظرفیت باتری نیز در طیف گسترده ای موجود است. کاربرانی که می خواهند از بین مدل های موجود در مارک های تبلت یکی را انتخاب کنند می توانند انواع دستگاه متعلق به مارک های برجسته را در صفحات 2sanie.com بررسی کنند.
 

قیمت تبلت

امروزه مدل های تبلت رایانه ای که تقریباً در هر سنی توسط کاربران استفاده می شوند با تکنیک های مختلف به ویژه توسط مارک های مطرح دنیا تولید می شوند. این محصولات که از نظر کاربرد متغیر هستند ، به دلیل سهولت حمل و نقل و عملکرد بالا می توانند در همه زمینه ها به راحتی ترجیح داده شوند. از آنجا که تجهیزات محصولی که می تواند برای نیازهای مختلف روزمره مانند زندگی تجاری ، مدرسه ، تحصیلات و یا نیازهای مشابه یا فقط دسترسی به اینترنت ، تماشای فیلم و سریال ، بررسی نامه الکترونیکی ، قیمت تبلت نیز بسیار متغیر باشد. تفاوت بین قیمت ها را می توان با عواملی مانند اندازه صفحه نمایش ، وزن ، سیستم عامل ، سرعت پردازنده ، حافظه داخلی محصولات به طور کلی تعیین کرد. به همین دلیل ، افرادی که یک تبلت خریداری می کنند باید با توجه به دفعات استفاده هنگام انتخاب محصولات ، نیاز خود را تعیین کنند. از آنجا که این محصولات با برچسب های مختلف مارک به فروش می رسند ، ممکن است قیمت آنها بر روی سیاست های فروش و میزان ترجیح برند نیز تأثیر بگذارد.
 

هنگام خرید تبلت به کدام ویژگی ها باید توجه کرد؟

مدل های تبلت تولید شده توسط مارک های مختلف در ایران و جهان. این با توجه به مارک ها ، طرح ها و ویژگی های سخت افزاری متنوع است. بسیاری از کارهایی که می توان روی رایانه انجام داد از طریق این محصولات انجام می شود که عموماً به آنها مینی کامپیوتر گفته می شود. بنابراین ، هنگام انتخاب محصولات ، دفعات استفاده با توجه به ویژگی انتخاب می توان انجام داد. به همین دلیل ، مهمترین ویژگی هایی که در هنگام انتخاب محصول باید در نظر گرفته شود ، تجهیزات فنی است که بر عملکرد محصولات تأثیر می گذارد. مثلا؛ محصولات با حافظه بالا باید برای کسانی که بایگانی فشرده اسناد را انجام می دهند ترجیح داده شود. مدل هایی با دوربین های با وضوح بالا توسط افرادی که دوست دارند عکس بگیرند. کسانی که عملیات فشرده انجام می دهند ممکن است محصولی با حافظه رم بالا را ترجیح دهند. ابعاد محصولات نیز با توجه به ترجیح کاربران حداکثر 12 اینچ قابل تهیه است. هنگام خرید تبلت ، جزئیاتی مانند قابل درک بودن سیستم عامل محصولات و استفاده راحت از آن را می توان از جمله جزئیاتی که باید بررسی شود ، ذکر کرد.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان