جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

رهیاب ماهواره‌ای

رهیاب چیست؟

رهیاب ها برای پیدا کردن مسیر و سریع ترین راه برای رسیدن به مقصد کاربرد دارند. کافیست مقصد خود را انتخاب کنید تا رهیاب با کمک جی پی اس موقعیت فعلی شما را مشخص کند و برای رسیدن به مقصد کوتاه ترین و سریع ترین مسیر را نشان می دهد. موقعیتتان را هر لحظه حتی به صورت صوتی به شما اعلام می کند.

ردیاب چیست؟

ردیاب وسیله ای کوچک و سبک است که با استفاده از (GPS) یا همان سیستم موقعیت یاب جهانی کار می کند و برای تشخیص دقیق موقعیت مکانی افراد یا حیوانات خانگی و یا هر وسیله ای که ردیاب به آن وصل باشد به کار میرود، تا هم از موقعیت مکانی آن ها با خبر باشیم و هم در صورت گم شدن به کمک ردیاب بتوانیم پیدا کنیم.

کاربرد و مزایای استفاده از ردیاب

ردیاب ها برای امنیت و ردیابی وسایل نقلیه، سالمندان، کودکان، حیوانات خانگی و... استفاده می شوند. بیشترین کاربرد و استفاده از ردیاب ها برای ردیابی خودرو است، زیرا از مزایای مهم ردیاب خودرو ارسال پیام و خاموش کردن آن از راه دور می باشد و مالک خودرو با کمک آن میتواند موقعیت مکانی خودرو را پیدا کند. همچنین امکان نصب بر روی انواع خودرو ها را دارند. برخی از ردیاب ها آهنربایی هستند، که می توان آن را بر روی تمام قسمت های فلزی نصب خودرو نصب کرد. برخی از ردیاب ها دارای قابلیت شنود کردن هستند، که با کمک آن می توان صدای داخل خودرو را گوش کرد و دکمه کمک اضطراری که در برخی ردیاب ها وجود دارد، در مواقع ضروری با استفاده از آن از افراد تعیین شده درخواست کمک کنند. کوچک و سبک بودن از بهترین ویژگی های یک ردیاب است چون پس از آنکه نصب می شود به راحتی دیده نمی شود و فقط مالک خودرو جای آن را می داند.

ردیاب و رهیاب ماهواره ای چه تفاوتی با هم دارند؟

ردیاب ها کوچک و سبک هستند و هنگام نصب کسی جز مالک خودرو نمی تواند آن را ببیند. اما رهیاب ها دارای یک نمایشگر بوده که مسیر طی شده را نمایش می دهد و طوری در اتومبیل قرار می گیرد که برای همه قابل مشاهده باشد. ردیاب ها برای تشخیص موقعیت مکانی از راه دور به کار می روند اما رهیاب ها برای مسیریابی توسط خود شخص استفاده میشوند. ردیاب ها اطلاعات مسیر را تا حدود 3 سال ثبت می کند اما رهیاب هیچ اطلاعاتی را ذخیره نمی کند. ردیاب قابلیت کنترل از راه دور دارد و هنگام سرقت خودرو می تواند ماشین را خاموش و موقعیت آن را پیدا کند، ولی رهیاب چنین قابلیتی ندارد.

خرید ردیاب ماهواره ای

دو نوع ردیاب ماهواره ای وجود دارد: ردیاب شارژی و ردیاب سیمی

ردیاب سیمی به وسیله باتری خودرو کار می کنند و برق مورد نیاز خود را از آنجا تامین می کند و نمی توان آن را هرجایی نصب کرد. اما ردیاب های شارژی دارای باتری هستند و به راحتی در نقاط مختلف خودرو نصب می شود.این مدل ردیاب ها تا حدود یکسال شارژ نگه می دارند. اگر می خواهید از ردیاب در جاهای مختلف استفاده کنید و به راحتی قابل نصب و جدا شدن باشد خرید ردیاب شارژی بهترین انتخاب است. اما اگر فقط برای خودرو خود می خواهید و آن را جابجا نمی کنید خرید ردیاب سیمی بهترین گزینه است.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان