جستجو در نتایج:

قیمت

  • از تومان
  • تا تومان
نمایش کالاهای موجود

تجهیزات نظافتی

برای شست و شو و نظافت مکان هایی مثل کارخانه، بیمارستان، مراکز اداری و تجاری، انبارها، رستوران ها، مراکز آموزشی، اماکن صنعتی و خانگی و... به دلیل وسعت زیاد محیط و دشواری نظافت با روش های سنتی از تجهیزات نظافت صنعتی برای افزایش سرعت نظافت و کاهش آلودگی های صنعتی در این مکان ها استفاده می شود. استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی علاوه بر افزایش سرعت در نظافت، کیفیت نظافت را نیز افزایش می دهند. تجهیزات نظافتی انواع مختلفی دارند که با توجه به شدت و نوع آلودگی در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. کف شویی، جمع آوری زباله و آلودگی ها از سطوح، بخارشویی سطوح مختلف و شست و شوی فرش ها و موکت ها از کاربردهای دستگاه های نظافتی صنعتی هستند. کف شوی و اسکرابر، بخارشوی صنعتی، کارواش صنعتی، جاروبرقی صنعتی، فرش و مبل شوی، تی شوی و ترولی نظافتی، ترولی رستورانی، گاری حمل زباله از جمله تجهیزات نظافتی هستند. از بهترین برندهای تجهیزات نظافتی می توان بوش، توسن، ابراهیم، کسری، رویال، سپاهان، پاندا، البرز و پارس را نام برد. 

تجهیزات نظافتی صنعتی و کاربردهای آن ها

زمین شوی صنعتی (کف شو و اسکرابر): زمین شوی صنعتی از تجهیزات نظافتی پرکاربرد برای شست و شوی سطوح کف مکان هایی مثل کارخانه ها، انبارها، مراکز تجاری و اداری، پارکینگ ها و... استفاده می شود. این دستگاه دارای بخش های مکش، سیستم برس زنی و مخازن آب تشکیل شده است. آب و مواد شوینده در مخزن آب قرار می گیرد و برس ها با حرکات دورانی سطح کف را شست و شو داده و بخش مکش نیز آلودگی ها و زباله ها را به درون مخزن آب کثیف می فرستد. زمین شوی صنعتی مدل های مختلفی دارند که از انواع آن ها می توان مدل های دستی، سرنشین دار، برقی و شارژی را نام برد.

کارواش صنعتی (واتر جت صنعتی): از کارواش صنعتی برای شست و شوی تجهیزات، دستگاه ها و سطوح مختلف استفاده می شود و این کار را با کمک پمپ و بالا بردن فشار آب انجام می دهد. کارواش صنعتی آب گرم و کارواش آب سرد از انواع کارواش های صنعتی هستند. از کارواش صنعتی با آب گرم برای از بین بردن رسوبات و لکه های چرب و عمیق و از کارواش آب سرد برای سایر آلودگی ها در سطوح مختلف و محوطه ها استفاده می شود. کارواش های صنعتی در دو مدل برقی و بنزینی وجود دارند.

جارو برقی صنعتی: جاروبرقی ها در دو نوع خانگی و صنعتی هستند. جاروبرقی صنعتی با قابلیت پیشرفته تر، بدنه محکم تر، مخازن بزرگ تر، قدرت مکش بالاتر، سیستم فیلتر قدرتمند تر و موتور و پمپ کارآمد برای نظافت در صنایع متفاوتی از قبیل داروسازی، نفت و گاز و پتروشیمی، نساجی و... کاربرد دارد. از جاروبرقی صنعتی برای تمیز کردن سطوح مختلف و جمع آوری مواد، جمع آوری آلودگی ها و زباله ها و انواع گرد و غبار، جذب مایعات، جمع کردن پلیسه و خرده آهن از روی سطح دستگاه های صنعتی استفاده می شود.

تی شوی و ترولی نظافتی: از تی شوی و ترولی نظافتی برای تمیز کردن محیط های بزرگ مثل در بیمارستان ها، درمانگاه ها، سازمان ها و مجتمع های تجاری و اداری استفاده می شود. این وسیله دارای دو سطل آب می باشد. یکی از سطل ها آب تمیز و یکی از سطل ها آب کثیف نگهداری می کند.

سوییپر صنعتی (جاروی شهری): از دستگاه سوییپر برای جمع کردن زباله های ریز و درشت جامد و مواد زاید در محیط های وسیع صنعتی، خیابان ها و پارکینگ ها استفاده می شود. این دستگاه دارای یک برس مرکزی و یک یا دو برس دیسکی جانبی دارد که ذرات جمع آوری شده را به درون مخزن هدایت می کند. سوییپر صنعتی در دو نوع دستی و سرنشین دار وجود دارد.

مزیت های استفاده از تجهیزات نظافتی

تجهیزات نظافتی مزیت های بسیار زیادی دارند. افزایش سرعت و کیفیت در نظافت و کمتر شدن زمان شست و شو از مهم ترین مزیت های استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی می باشند. هم چنین این دستگاه ها به دلیل استفاده کمتر از آب و مواد شوینده باعث کاهش هزینه ها و کمک به محیط زیست می شوند. از دیگر مزیت های تجهیزات نظافتی می توان به افزایش طول عمر و کاهش هزینه های تعمیر دستگاه ها در محیط های صنعتی به دلیل شست و شو و نظافت حرفه ای آن ها اشاره کرد. در انبارها و محیط های صنعتی به دلیل تعداد زیاد دستگاه ها و ماشین آلات آلودگی های زیادی وجود دارد که می تواند در کیفیت و نگهداری از محصولات تاثیر زیادی بگذارد، استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی مثل سوییپر صنعتی و اسکرابر صنعتی می تواند با نظافت و جمع آوری ضایعات و زباله های ریز و درشت محیط را ایمن و از بروز آسیب به محصولات جلوگیری کنند.

هنگام خرید تجهیزات نظافت صنعتی باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

کارواش صنعتی در دو مدل برقی و بنزینی وجود دارند و بعضی از آن ها از آب گرم برای شست و شو استفاده می کنند و بعضی از آن ها با آب سرد کار می کنند. بنابراین اگر قصد خرید کارواش صنعتی دارید با علم به این نکات با توجه به نیاز خود و محل مورد استفاده محصول خود را انتخاب کنید. به طور کلی برای خرید تجهیزات نظافتی باید به وسعت محیط توجه کنید. هرچه محیط بزرگ تر باشد شما به دستگاه های نظافتی با مخازن بزرگ تر نیاز خواهید داشت. زمین شوی یا اسکرابر در دو نوع دستی و سرنشین دار وجود دارد که مدل دستی آن برای محیط های کوچک تر مثل مدارس و راهروها و... مورد استفاده قرار می گیرد و مدل سرنشین دار آن مناسب برای استفاده در محیط های با وسعت زیاد مثل کارخانه ها، انبارها، پارکینگ ها، مراکز اداری و تجاری هستند. برند و کیفیت محصول مورد نظر نیز از دیگر نکات مهم در هنگام خرید این تجهیزات می باشند.

مقایسه
loading 2 ثانیه
ارسال هشدار اگر قیمت محصول پایین تر از قیمت مشخص شده باشد.
تومان